Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни штурмували кастинг шоу «Україна має талант. 2-й сезон».

Time Додано: неділя, 18 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Близько місяця більше сотні бердичівлян не спатимуть спокійно, здригаючись від звуку телефонного дзвінка. Вони чекатимуть на слова: «Нам сподобався ваш виступ. Ви проходите далі». Натхненні приголомшливим успіхом юних бердичівлян на 1-му сезоні теле-шоу «Україна має талант», їхні малі й дорослі земляки вирішили підкорити спочатку сцену щойно відкритої арт-студії «Різома», де відбувся кастинг, ну а згодом і столицю.

Бердичівляни штурмували кастинг шоу «Україна має талант. 2-й сезон».

Яскраво і майстерно виступити ще не досить. До Києва відішлють не лише відео з виступами, але й відповіді учасників кастингу на питання представника проекту. Анастасію Безрук цікавить усе: скільки часу пішло на репетицію, чи схвалюють рішення взяти участь у шоу рідні, чи бажають виступаючі пов’язати подальше життя зі сценою та, звичайно, куди у разі перемоги, буде витрачено мільйон гривень...

Гитарист Олександр має маленьку доньку та мріє про створення гурту. Нині, визнає, дуже хвилюється. Анастасія питає, де можна почути його виступи та на що сподівається чоловік, вийшовши на сцену. Обіцяє через місяць зателефонувати.

Із почуттям і натхненно демонструють свої таланти юні учасники арт-студії «Різома». Згодом зізнаються, що були впевнені у своїх силах, але все одно дещо нервували.

Валерія Доценко, учасниця кастингу «Україна має талант. 2-й сезон»: «Готуватися було дуже важко: окрім тренувань треба було ходити до школи, знову тренування, знову школа... Але ми досягли свого. Усі готувалися, все було злагоджено і взагалі класно.»

Настрій у дітей бадьорий: вони не сумніваються у тому, що пройдуть далі, і вже знають, куди витратять переможний мільйон.

Анна Ястремська, учасниця кастингу «Україна має талант. 2-й сезон»: «Наш керівник сказав, що все було добре, але можна й краще. Ми, звісно, старалися, але вчитель має давати учневі зауваження. Бо тоді це — не вчитель.»

Дарина Ординська, учасниця кастингу «Україна має талант. 2-й сезон»: «Думаю, ми виграємо. Звісно, для цього треба буде прикласти чимало зусиль. Більше, аніж сьогодні. А мільйон, думаю, ми вкладемо у нашу арт-студію «Різома».

Що змусило цих людей прийти на кастинг? Виявляється, все просто: хтось спав і бачив себе на великій сцені, ну а хтось, як ото Аня й Віка проходив повз і вирішив: «А чому б і ні?». У якості фонограми дівчата використовують рінгтон мобільного, телефон зовсім невчасно вирішує подзвонити. Співати подруги розпочинають разу з п’ятого.

Пісні для неї — це стан душі. Вони, говорить Неоліна Вікторівна, допомагають їй будувати й жити. Своєму поки що незаробленому мільйону жінка, як і багато хто з учасників кастингу, вже знайшла застосування.

Неоліна Вікторівна, учасниця кастингу «Україна має талант. 2-й сезон»: «250 тысяч из 500-та я бы потратила на лечение онкобольных, еще 250 — на поддержку молодых талантов Украины. Ну а оставшихся 500 тысяч потратила бы на свои нужды и на внуков.»

Прослухавши черговий «талановитий» десяток, Анастасія Безрук підсумовує: якщо оцінювати те, що вона бачила у містах, значно більших за Бердичів, то останній — дуже навіть нічого.

Анастасія Безрук, журналіст проекту «Україна має талант. 2-й сезон»: «Что меня порадовало, так это то, что в отличие от других городов, в Бердичеве хорошие вокалисты, которых к тому же к нам пришло немного: гораздо больше акробатов, гимнастов. Запомнилось, как все это летало и носилось здесь, под потолком. По 5-балльной системе я бы оценила Бердичев на твердую «четверку».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0