Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни штурмують філії “Ощадбанку”

Time Додано: четвер, 10 січ. 2008, 06:00 ( майже 11 років назад )

У перший день реєстрації вкладників черга біля віконець була невеликою, у другий — повний аншлаг.

Бердичівляни штурмують філії “Ощадбанку”

Перед дверима філії по вулиці Леніна пенсіонери вишикувалися ще з восьмої години ранку. Щоб дістати довгоочікуваний талон, деяким довелося простояти понад дві години. Протиснутися всередину установи майже нереально. Реєстрацію проводять у двох віконцях, у третьому — видають пенсію.

Пенсіонери: “З самого ранку стою. Не взяв нічого, бо багато людей”.

“Обещали, что будет порядок. Что-то я не вижу этого порядка”.

Добре заробити під час реєстрації вкладників Ощадбанку СРСР зможуть власники копіювальних машин. Для того, щоб отримати талон, потрібно принести ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду. Черга до ксерокса, не менша, ніж у банку. На Леніна пенсіонери займали і там, і там.

Надія Григорівна, пенсіонерка: “Що казати, доцю? На роботу ходили тяжко, а тепер повинні за свої гроші вистоювати стільки”.

Олександр Лещенко, пенсіонер: “Стою вже 2 часа. Скільки можна знущатися? У мене бабушка хвора, пенсії нема вже, положили на 1000 рублів. Оці гроші і підуть на ліки”.

Тамара Демчук, продавець: “Я працюю 9.30. Черга стояла вже з самого ранку. Вчора було менше, а сьогодні ще не зачинялися”.

Не солодко і контролерам-касирам Ощадбанку. Одному вкладнику вони приділяють 20-30 хвилин. За талонами їдуть не тільки мешканці міста, а й навколишніх сіл. Тому у планах — проводити реєстрацію і там

Людмила Валеня, керуючий філією Бердичівського відділення ВАТ “Ощадбанк”: “Співробітникам важко працювати, але є постанова Кабінету Міністрів і ми повинні її виконувати. Ми стараємося обслужити людей, у філіях працюють адміністратори, які координують і спрямовують людей. В талонах вказаний час, коли можна зареєструватися без черги і отримати кошти. За один день філія може обслужити до 25 клієнтів. Це пов'язано з тим, що багато не виписано компенсаційних книжок”.

У центральній філії Ощадбанку зранку талони видавали на вулиці, - розповіли пенсіонери, у приміщенні на всіх людей не вистачає місця. Роздратовані вкладники одному із працівників ощадбанку навіть порвали шубу, намагаючись пройти реєстрацію.

Коли видаватимуть гроші, у Ощадбанку не знають. Юлія Тимошенко на засіданні Кабінету Міністрів, повідомила, що вклади у розмірі до 1 тисячі гривень виплачуватимуть із 11 січня, передає агенство Уніан.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0