Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни штурмують філії “Ощадбанку”

Time Додано: четвер, 10 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У перший день реєстрації вкладників черга біля віконець була невеликою, у другий — повний аншлаг.

Бердичівляни штурмують філії “Ощадбанку”

Перед дверима філії по вулиці Леніна пенсіонери вишикувалися ще з восьмої години ранку. Щоб дістати довгоочікуваний талон, деяким довелося простояти понад дві години. Протиснутися всередину установи майже нереально. Реєстрацію проводять у двох віконцях, у третьому — видають пенсію.

Пенсіонери: “З самого ранку стою. Не взяв нічого, бо багато людей”.

“Обещали, что будет порядок. Что-то я не вижу этого порядка”.

Добре заробити під час реєстрації вкладників Ощадбанку СРСР зможуть власники копіювальних машин. Для того, щоб отримати талон, потрібно принести ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду. Черга до ксерокса, не менша, ніж у банку. На Леніна пенсіонери займали і там, і там.

Надія Григорівна, пенсіонерка: “Що казати, доцю? На роботу ходили тяжко, а тепер повинні за свої гроші вистоювати стільки”.

Олександр Лещенко, пенсіонер: “Стою вже 2 часа. Скільки можна знущатися? У мене бабушка хвора, пенсії нема вже, положили на 1000 рублів. Оці гроші і підуть на ліки”.

Тамара Демчук, продавець: “Я працюю 9.30. Черга стояла вже з самого ранку. Вчора було менше, а сьогодні ще не зачинялися”.

Не солодко і контролерам-касирам Ощадбанку. Одному вкладнику вони приділяють 20-30 хвилин. За талонами їдуть не тільки мешканці міста, а й навколишніх сіл. Тому у планах — проводити реєстрацію і там

Людмила Валеня, керуючий філією Бердичівського відділення ВАТ “Ощадбанк”: “Співробітникам важко працювати, але є постанова Кабінету Міністрів і ми повинні її виконувати. Ми стараємося обслужити людей, у філіях працюють адміністратори, які координують і спрямовують людей. В талонах вказаний час, коли можна зареєструватися без черги і отримати кошти. За один день філія може обслужити до 25 клієнтів. Це пов'язано з тим, що багато не виписано компенсаційних книжок”.

У центральній філії Ощадбанку зранку талони видавали на вулиці, - розповіли пенсіонери, у приміщенні на всіх людей не вистачає місця. Роздратовані вкладники одному із працівників ощадбанку навіть порвали шубу, намагаючись пройти реєстрацію.

Коли видаватимуть гроші, у Ощадбанку не знають. Юлія Тимошенко на засіданні Кабінету Міністрів, повідомила, що вклади у розмірі до 1 тисячі гривень виплачуватимуть із 11 січня, передає агенство Уніан.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0