Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни штурмують філії “Ощадбанку”

Time Додано: четвер, 10 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У перший день реєстрації вкладників черга біля віконець була невеликою, у другий — повний аншлаг.

Бердичівляни штурмують філії “Ощадбанку”

Перед дверима філії по вулиці Леніна пенсіонери вишикувалися ще з восьмої години ранку. Щоб дістати довгоочікуваний талон, деяким довелося простояти понад дві години. Протиснутися всередину установи майже нереально. Реєстрацію проводять у двох віконцях, у третьому — видають пенсію.

Пенсіонери: “З самого ранку стою. Не взяв нічого, бо багато людей”.

“Обещали, что будет порядок. Что-то я не вижу этого порядка”.

Добре заробити під час реєстрації вкладників Ощадбанку СРСР зможуть власники копіювальних машин. Для того, щоб отримати талон, потрібно принести ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду. Черга до ксерокса, не менша, ніж у банку. На Леніна пенсіонери займали і там, і там.

Надія Григорівна, пенсіонерка: “Що казати, доцю? На роботу ходили тяжко, а тепер повинні за свої гроші вистоювати стільки”.

Олександр Лещенко, пенсіонер: “Стою вже 2 часа. Скільки можна знущатися? У мене бабушка хвора, пенсії нема вже, положили на 1000 рублів. Оці гроші і підуть на ліки”.

Тамара Демчук, продавець: “Я працюю 9.30. Черга стояла вже з самого ранку. Вчора було менше, а сьогодні ще не зачинялися”.

Не солодко і контролерам-касирам Ощадбанку. Одному вкладнику вони приділяють 20-30 хвилин. За талонами їдуть не тільки мешканці міста, а й навколишніх сіл. Тому у планах — проводити реєстрацію і там

Людмила Валеня, керуючий філією Бердичівського відділення ВАТ “Ощадбанк”: “Співробітникам важко працювати, але є постанова Кабінету Міністрів і ми повинні її виконувати. Ми стараємося обслужити людей, у філіях працюють адміністратори, які координують і спрямовують людей. В талонах вказаний час, коли можна зареєструватися без черги і отримати кошти. За один день філія може обслужити до 25 клієнтів. Це пов'язано з тим, що багато не виписано компенсаційних книжок”.

У центральній філії Ощадбанку зранку талони видавали на вулиці, - розповіли пенсіонери, у приміщенні на всіх людей не вистачає місця. Роздратовані вкладники одному із працівників ощадбанку навіть порвали шубу, намагаючись пройти реєстрацію.

Коли видаватимуть гроші, у Ощадбанку не знають. Юлія Тимошенко на засіданні Кабінету Міністрів, повідомила, що вклади у розмірі до 1 тисячі гривень виплачуватимуть із 11 січня, передає агенство Уніан.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0