Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

"Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки

Time Додано: неділя, 29 квіт. 2018, 19:46 ( 9 міс. назад )

Не один тиждень, і навіть місяць, бердичівлянки, переважна більшість яких – молоді мамочки, які знаходяться у декретних відпустках, приходять до комісійного магазину, аби у відділі скупки дитячих речей отримати кошти за принесений ними одяг або ж повернути ті речі, що не були реалізовані, за домовленістю. Проте від нового року, кажуть, жодних розрахунків із ними не проводили, та й речі не поспішають повертати…

"Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки "Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки "Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки "Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки "Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки

Більше того, жінки довідались, що господиня магазину мала попередження від орендодавця і має покинути приміщення до 1 травня.

Жінки в розпачі: як повернути своє? Дали клич на «Підслухано в Бердичеві». Прийшло із 20 жінок, дехто тут навіть із чоловіками та маленькими діточками. Не з доброго дива, кажуть, продають речі – дорога сьогодні кожна копійка, тож не дозволять себе ошукати!

Багатьом господиня відділу обіцяла прийти ще вчора, комусь – сьогодні, щоб розрахуватись і навіть спочатку відповідала на телефонні дзвінки проте потім… перестала виходити на зв’язок. Двері відділу уже який день зачинено.

Продавці із сусідніх відділів про господиню дитячої комісійки говорити на камеру відмовляються, кажуть, нічого про неї та її фінансове становище не знають… Врешті жінкам, вкрай обуреним і збентеженим, нічого не лишається, як викликати поліцію. Вони підписують колективну заяву і тепер очікують допомоги від правоохоронців. Усі хочуть одного – забрати своє, проте цивілізованим шляхом.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0