Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

"Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки

Time Додано: неділя, 29 квіт. 2018, 19:46 ( 6 міс. назад )

Не один тиждень, і навіть місяць, бердичівлянки, переважна більшість яких – молоді мамочки, які знаходяться у декретних відпустках, приходять до комісійного магазину, аби у відділі скупки дитячих речей отримати кошти за принесений ними одяг або ж повернути ті речі, що не були реалізовані, за домовленістю. Проте від нового року, кажуть, жодних розрахунків із ними не проводили, та й речі не поспішають повертати…

"Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки "Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки "Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки "Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки "Гроші або речі": бердичівляни "оббивають" пороги комісійки

Більше того, жінки довідались, що господиня магазину мала попередження від орендодавця і має покинути приміщення до 1 травня.

Жінки в розпачі: як повернути своє? Дали клич на «Підслухано в Бердичеві». Прийшло із 20 жінок, дехто тут навіть із чоловіками та маленькими діточками. Не з доброго дива, кажуть, продають речі – дорога сьогодні кожна копійка, тож не дозволять себе ошукати!

Багатьом господиня відділу обіцяла прийти ще вчора, комусь – сьогодні, щоб розрахуватись і навіть спочатку відповідала на телефонні дзвінки проте потім… перестала виходити на зв’язок. Двері відділу уже який день зачинено.

Продавці із сусідніх відділів про господиню дитячої комісійки говорити на камеру відмовляються, кажуть, нічого про неї та її фінансове становище не знають… Врешті жінкам, вкрай обуреним і збентеженим, нічого не лишається, як викликати поліцію. Вони підписують колективну заяву і тепер очікують допомоги від правоохоронців. Усі хочуть одного – забрати своє, проте цивілізованим шляхом.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0