Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни отримали відзнаки МНС

Time Додано: середа, 02 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

На святкуванні цьогорічного дня міста сувенірними годинниками відзначили двох доненавна незнайомих між собою людей — Юрія Фекете і Руслана Гаврилюка. На початку червня чоловіки врятували життя 10-річному хлопчакові.

Бердичівляни отримали відзнаки МНС

Руслан Гаврилюк — професійний рятувальник, у цій службі вже 9 років. У момент, коли трапилась надзвичайна ситуація, перебував на чергуванні. На місце події чоловіка покликали хлопчаки, яких послав по допомогу до частини інший рятівник.

Руслан Гаврилюк: “Коли я підбіг, то він хлопчика вже знайшов і дістав зі дна. Я стрибнув до нього, поміг витягнути з води. Поклали на берег, почали відкачувати. Вже прибіг весь караул за сигналом “Тривога”. Почали відкачувати, і відкачали, слава Богу”.

Сміливий вчинок пожежного і рибалки відзначили на рівні МНС України. Чоловіків нагородили нагрудними знаками “За відвагу у надзвичайній ситуації” II ступеню. Такою увагою до простої людини з боку Міністерства Юрій був приємно здивований.

Того літнього дня він вийшов на водоймище порибалити і помітив чотирьох дітей. Їхня поведінка видалась чоловіку підозрілою, і він став спостерігати за хлопцями. Ще до армії Юрій витяг з води п’ятеро потопельників, тож як починається біда, добре знав.

Юрій Фекете: “Побіг туди, спитав у хлопців, де він тоне. Вони розгубилися, один показує туди, другий сюди. Я пірнув, почав шукати його під водою. Хвилинки добрі чотири я пірнав-пірнав, потім налапав його, дістав”.

У своєму вчинку герої не вбачають нічого надзвичайного. Кажуть, так вчинив би кожен на їхньому місці. А взагалі хотіли б, щоб ситуації для подібних проявів мужності траплялися менше.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0