Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни отримали відзнаки МНС

Time Додано: середа, 02 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

На святкуванні цьогорічного дня міста сувенірними годинниками відзначили двох доненавна незнайомих між собою людей — Юрія Фекете і Руслана Гаврилюка. На початку червня чоловіки врятували життя 10-річному хлопчакові.

Бердичівляни отримали відзнаки МНС

Руслан Гаврилюк — професійний рятувальник, у цій службі вже 9 років. У момент, коли трапилась надзвичайна ситуація, перебував на чергуванні. На місце події чоловіка покликали хлопчаки, яких послав по допомогу до частини інший рятівник.

Руслан Гаврилюк: “Коли я підбіг, то він хлопчика вже знайшов і дістав зі дна. Я стрибнув до нього, поміг витягнути з води. Поклали на берег, почали відкачувати. Вже прибіг весь караул за сигналом “Тривога”. Почали відкачувати, і відкачали, слава Богу”.

Сміливий вчинок пожежного і рибалки відзначили на рівні МНС України. Чоловіків нагородили нагрудними знаками “За відвагу у надзвичайній ситуації” II ступеню. Такою увагою до простої людини з боку Міністерства Юрій був приємно здивований.

Того літнього дня він вийшов на водоймище порибалити і помітив чотирьох дітей. Їхня поведінка видалась чоловіку підозрілою, і він став спостерігати за хлопцями. Ще до армії Юрій витяг з води п’ятеро потопельників, тож як починається біда, добре знав.

Юрій Фекете: “Побіг туди, спитав у хлопців, де він тоне. Вони розгубилися, один показує туди, другий сюди. Я пірнув, почав шукати його під водою. Хвилинки добрі чотири я пірнав-пірнав, потім налапав його, дістав”.

У своєму вчинку герої не вбачають нічого надзвичайного. Кажуть, так вчинив би кожен на їхньому місці. А взагалі хотіли б, щоб ситуації для подібних проявів мужності траплялися менше.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0