Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни не поспішають оформлювати субсидії

Time Додано: четвер, 16 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Проблема оформлення субсидій і досі є одним із найважливіших питань, що їх першочергово має вирішити міське управління праці та соціального захисту населення. На чергове робоче засідання міський голова зібрав керівників усіх структур міста, що опікуються питанням субсидій. На сьогоднішній день, говорить начальник управління праці Ірина Тарковська, до них звернулося 1323 сім’ї, які вже бажають оформити державну дотацію. Із майже сімнадцяти тисяч листів, що їх надіслали бердичівлянам працівники Пенсійного фонду, до управління праці повернулося аж 669.

Бердичівляни не поспішають оформлювати субсидії

Ірина Тарковська, нач. міського управління праці та соціального захисту населення: «З них оформлено 402 субсидії, у т. ч. — 31 за листами. Практично, всі інші листи чекають на свою чергу у жовтні тому, що усі заяви мають оформлюватися на опалювальний сезон. Був лист з Міністерства праці, що мають вносити зміни: декларації, які надійшли раніше, теж будуть оформлюватися у жовтні. Поки що цих змін немає, але, сподіваємося, будуть. Усі люди, які надали заяви раніше, знають, що субсидії будуть оформлюватися у жовтні.»

Невелика кількість листів, що повернулися, не влаштувала міського голову. 669 — це зовсім незначна цифра, наголосив Василь Мазур. Якщо порахувати, що субсидії мають оформити більше семи тисяч громадян, то завдання у цьому напрямку майже не виконується. Потрібно шукати нові підходи, констатували на засіданні. Навіть відкриття додаткових пунктів прийому населення у п’ятому та першому ЖЕКах не вирішить цієї проблеми.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Хочемо ми чи не хочемо, але треба підключати усі структури, які повинні попрацювати, зайти до кожного дому. У нас же є список з цими людьми. Нам потрібно йти до тих людей і не чекати, коли 17 тисяч прийде до нас. Є ЖЕКи, є товариства співвласників, є інші структури. Потрібно усім прийти і подивитися, що з тими листами. Може, на них уже сало порізали!»

Тож незабаром до бердичівлян, які мають право на субсидію, приходитимуть працівники відповідних установ, аби одразу на місці погоджувати із населенням усі проблемні питання. Через тиждень Ірина Тарковська разом із заступником міського голови Іваном Демусьом звітуватимуть, як просувається робота з оформлення.

Також для полегшення цієї нелегкої процедури в управлінні праці введуть деякі інновації. Начальник управління житлово-комунального господарства Олег Повійчук доповів: у комп’ютерні програми, що наявні у ЖЕКах додадуть ще одну — електронний обмін інформації. Тобто працівники управління праці легко зможуть віднайти у комп’ютерах “жеківців” ті дані, що їм потрібні. Усе це планується ввести у роботу вже через місяць.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0