Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни на знак протесту перекрили дорогу

Time Додано: понеділок, 17 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Мешканці будинків 91 та 93 по вулиці Леніна провели акцію протесту з перекриттям проїзної частини. До кілометрових заторів це не призвело і на інтенсивність руху автівок майже не вплинуло: протестувальники ходили пішохідним переходом та інколи самі дозволяли автомобілям проїжджати.

Бердичівляни на знак протесту перекрили дорогу

Люди вимагали від місцевої влади, аби та розпочала роботи щодо заглиблення водного каналу поблизу їхніх будинків. Вода там вже багато років нікуди не стікає, заповнюючи собою льохи та городи господарів.

Від безвиході та нереагування, кажуть люди, вони й вийшли з плакатами на дорогу. Не так давно мешканці затоплюваних будинків вже спілкувалися з представниками місцевої влади щодо проблеми затоплення. Ті пообіцяли найближчим часом розпочати роботи із заглиблення каналу. Не зважаючи на це, люди все ж таки вдалися до протестної акції. Вони стверджують: від застійної води страждають не лише навколишнє середовище, а й самі мешканці.

Протестувальників зібралося близько десятка, у тому числі четверо тих, хто безпосередньо мешкає у вищезгаданих будинках. Перекривати дорогу їм допомагали діти. Людей могло бути більше, каже організаторка акції Віра Вітусевич, але декілька чоловік не прийшли, бо їм, начебто, погрожували фізичною розправою. Із вуст деяких протестуючих фрази про залякування звучали не так впевнено.

Учасник акції:«Мені ніхто не дзвонив, мене немає часто вдома. Може, жінці дзвонили, але вона мені нічого не передавала.»

Учасниця акції:«Ні, ніхто не дзвонив. Сьогодні вранці приїхав якийсь мужчина на мотоциклі і сказав, що йому мене шкода. Також сказав, щоб ми не перекривали дорогу, бо Віру Вітусевич визнають ненормальною, а ми за це будемо відповідати.»

Окрім двох центральних телеканалів акція зацікавила і деяких бердичівлян. Одні з них співчували протестуючим, інші ж просто роздивлялися плакати з обвинувачувальними написами. Акція тривала менше години.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0