Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни на знак протесту перекрили дорогу

Time Додано: понеділок, 17 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Мешканці будинків 91 та 93 по вулиці Леніна провели акцію протесту з перекриттям проїзної частини. До кілометрових заторів це не призвело і на інтенсивність руху автівок майже не вплинуло: протестувальники ходили пішохідним переходом та інколи самі дозволяли автомобілям проїжджати.

Бердичівляни на знак протесту перекрили дорогу

Люди вимагали від місцевої влади, аби та розпочала роботи щодо заглиблення водного каналу поблизу їхніх будинків. Вода там вже багато років нікуди не стікає, заповнюючи собою льохи та городи господарів.

Від безвиході та нереагування, кажуть люди, вони й вийшли з плакатами на дорогу. Не так давно мешканці затоплюваних будинків вже спілкувалися з представниками місцевої влади щодо проблеми затоплення. Ті пообіцяли найближчим часом розпочати роботи із заглиблення каналу. Не зважаючи на це, люди все ж таки вдалися до протестної акції. Вони стверджують: від застійної води страждають не лише навколишнє середовище, а й самі мешканці.

Протестувальників зібралося близько десятка, у тому числі четверо тих, хто безпосередньо мешкає у вищезгаданих будинках. Перекривати дорогу їм допомагали діти. Людей могло бути більше, каже організаторка акції Віра Вітусевич, але декілька чоловік не прийшли, бо їм, начебто, погрожували фізичною розправою. Із вуст деяких протестуючих фрази про залякування звучали не так впевнено.

Учасник акції:«Мені ніхто не дзвонив, мене немає часто вдома. Може, жінці дзвонили, але вона мені нічого не передавала.»

Учасниця акції:«Ні, ніхто не дзвонив. Сьогодні вранці приїхав якийсь мужчина на мотоциклі і сказав, що йому мене шкода. Також сказав, щоб ми не перекривали дорогу, бо Віру Вітусевич визнають ненормальною, а ми за це будемо відповідати.»

Окрім двох центральних телеканалів акція зацікавила і деяких бердичівлян. Одні з них співчували протестуючим, інші ж просто роздивлялися плакати з обвинувачувальними написами. Акція тривала менше години.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0