Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни мерзнуть у квартирах

Time Додано: середа, 19 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Аби п'ятирічний Сашко не мерз, бабуся купила йому обігрівач. У минулому році господарі поставили нові вікна і двері — у квартирі все одно холоднеча. До батарей підходять декілька разів на день, але вони від дотиків не теплішають.

Бердичівляни мерзнуть у квартирах

Людмила Сіталова: “Батареї зовсім холодні.

Вночі зовсім відключають, вдень пару годин. Сьогодні ходила в “Теплоенерго”, сказали, що ліміт малий. А в Києві який? Цілу ніч чергую біля дитини, щоб не розкрився. Не хочу, щоб до запалення дійшло”.

Такі, як Людмила Сіталова, є у кожному багатоповерховому будинку. У “Бердичівтеплоенерго” від скарг червоніє телефон. Батареї холодні, бо тепловики не можуть домовитися із газовиками. Ті палива виділяють мало і правлять за нього дуже дорого.

Людмила Кучеренко, головний економіст КП “Бердичівтеплоенерго”: “На жаль, доведені по газу ліміти не дозволяють використовувати газ так, щоб температура батарей була високою. Газ постачають дорого, прийшла факсограма, що вартість газу буде перераховуватися залежно від курсу долара”.

Через теплу погоду, котельні у жовтні працювали не на повну потужність. Перерахунки розміру плати за послуги, кажуть у Теплоенерго, вели залежно від того, коли гріли батареї. Замість 2, 5 грн за метр опалювальної площі люди платили від 7 до 76 копійок, показує головний економіст.

Людмила Кучеренко, головний економіст КП “Бердичівтеплоенерго”: “Ми зменшили оплату по населенню на 810 тисяч. Нарахували 199, що майже в чотири рази менше”.

Якщо у квартирі менше 18 градусів тепла — Теплоенерго зобов\'язане зробити перерахунок, як того вимагає 630 постанова Кабінету міністрів. У типовому договорі, який підприємство уклало із ДЖВРЕПами і товариствами співвласників зазначено, що квартири і під\'їзди у будинках обов\'язково мають бути утепленими. Коли потеплішає у помешканнях бердичівлян — сказати не береться ніхто.

Автор Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0