Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни мерзнуть у квартирах

Time Додано: середа, 19 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Аби п'ятирічний Сашко не мерз, бабуся купила йому обігрівач. У минулому році господарі поставили нові вікна і двері — у квартирі все одно холоднеча. До батарей підходять декілька разів на день, але вони від дотиків не теплішають.

Бердичівляни мерзнуть у квартирах

Людмила Сіталова: “Батареї зовсім холодні.

Вночі зовсім відключають, вдень пару годин. Сьогодні ходила в “Теплоенерго”, сказали, що ліміт малий. А в Києві який? Цілу ніч чергую біля дитини, щоб не розкрився. Не хочу, щоб до запалення дійшло”.

Такі, як Людмила Сіталова, є у кожному багатоповерховому будинку. У “Бердичівтеплоенерго” від скарг червоніє телефон. Батареї холодні, бо тепловики не можуть домовитися із газовиками. Ті палива виділяють мало і правлять за нього дуже дорого.

Людмила Кучеренко, головний економіст КП “Бердичівтеплоенерго”: “На жаль, доведені по газу ліміти не дозволяють використовувати газ так, щоб температура батарей була високою. Газ постачають дорого, прийшла факсограма, що вартість газу буде перераховуватися залежно від курсу долара”.

Через теплу погоду, котельні у жовтні працювали не на повну потужність. Перерахунки розміру плати за послуги, кажуть у Теплоенерго, вели залежно від того, коли гріли батареї. Замість 2, 5 грн за метр опалювальної площі люди платили від 7 до 76 копійок, показує головний економіст.

Людмила Кучеренко, головний економіст КП “Бердичівтеплоенерго”: “Ми зменшили оплату по населенню на 810 тисяч. Нарахували 199, що майже в чотири рази менше”.

Якщо у квартирі менше 18 градусів тепла — Теплоенерго зобов\'язане зробити перерахунок, як того вимагає 630 постанова Кабінету міністрів. У типовому договорі, який підприємство уклало із ДЖВРЕПами і товариствами співвласників зазначено, що квартири і під\'їзди у будинках обов\'язково мають бути утепленими. Коли потеплішає у помешканнях бердичівлян — сказати не береться ніхто.

Автор Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0