Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни активно готуються до виборів Президента України

Time Додано: середа, 06 січ. 2010, 06:00 ( майже 9 років назад )

“Свята-святами, а працювати потрібно”, — під таким девізом пройшла остання перед виборами Президента України нарада у міського голови. В актовій залі міськвиконкому були присутні представники усіх комунальних установ Бердичева. Основне, що вони намагалися вирішити — робота дільничих виборчих комісій: на які проблеми потрібно звернути увагу керівникам міста, аби вибори у Бердичеві пройшли без порушень та у рамках діючого законодавства.

Бердичівляни активно готуються до виборів Президента України

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Хотілося б, щоб оперативно та своєчасно відбувалося інформування голів комісії про будь-які зміни, внесені до законодавства. Це дуже серйозне питання, тож треба продумати, яким чином це робити.»

Невирішеним поки що залишається питання подання до Центральної виборчої комісії остаточних списків виборців. Кожен громадянин, який має право голосувати, повинен звернутися до дільничої виборчої комісії та перевірити, чи є його прізвище у попередніх списках виборців, наголошує голова окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №64 Алла Ценко.

Алла Ценко, голова окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №64: «Щоб це питання було вирішено якомога швидше, бажано за останні кілька днів це зробити. До 8 числа формуються остаточні списки виборців. Зміни до списків можливі лише у день виборів. Через це можуть виникнути певні проблеми. Я б дуже просила виборців, аби вони зробили цю процедуру терміново. Від цього залежатиме, чи скористаються вони своїм правом голосування.»

Особливу увагу звернули присутні на нараді на точність даних у списках виборців, аби там не було прізвищ неіснуючих людей. Такі грубі порушення не личать ні бердичівлянам, ні мешканцям району, каже Василь Мазур. Щоб не вийшло казусу із “мертвими душами”, працівники ЖЕК-ів та паспортного столу повинні досконало перевіряти кожен список виборців, закликає міський голова. Якщо у людини невирішені проблеми із паспортом — не вклеєна нова фотокартка, немає прописки, чи змінене прізвище — вона має обов’язково до 17 січня звернутися у міськрайвідділ внутрішніх справ. Представники паспортного столу чергуватимуть там щодня до 19-ої години.

Ірина Зінченко, провідний спеціаліст сектора громадянства і міграції фізичних осіб: «До 17 января у нас будут дежурить люди, никакого ажиотажа нет. Всем, кто заранее подал документы на паспорта, они экстренно выписываются. До этого не было бланков: сейчас они в наличии есть. Всем будут выписаны паспорта, кроме тем, кому 16 лет и они не имеют права голоса.»

При підготовці дільниць до прийдешніх виборів, наголошує Василь Мазур, має бути налагоджена тісна співпраця усіх структур виборчого округу, усіх представників влади та громадян. Він переконаний: якщо працівники на дільницях толерантно та з розумінням ставитимуться одне до одного, а також до людей, тоді Бердичів складе “виборчий” екзамен на відмінно.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0