Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівляни-активісти спіймали на Шандорі браконьєра

Time Додано: понеділок, 11 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Нещодавно група молодих рибалок-активістів власними силами затримали на Шандорі браконьєра, який з допомогою сіток ловив там рибу. Хлопці кажуть, що скидалися грішми, купували мальків та запускали у водоймище, аби потім вони та усі бажаючі мали змогу насолодитися риболовлею. А чоловік нагло ставив там сітки. Цього вони стерпіти не могли, і вирішили законно покарати браконьєра.

Бердичівляни-активісти спіймали на Шандорі браконьєра

Ігор Авсянський, рибалка: «Говорили ему, чтобы он забрал свои сети, выплыл и ушел домой. Хотели решить этот вопрос мирно, чтобы не было проблем. Хочет прийти половить рыбу — пожалуйста. Он сказал, что когда-то запускал сюда рыбу. Может и запускал, я не отрицаю. Ну, мы ему объяснили: раз запускали, так возьмите удочку или закидушку и придите ловить. Вам никто и слова не скажет. Он начал кому-то звонить, ну а мы вызвали рыбинспектора. Тот подъехал, и вот мы в райотделении. Никакого спининга у мужчины не было. Он просто плавал на лодке и ставил сети. Правда, он сказал, что моет здесь сети, а мы ему предложили помыть их дома в ванной.»

Чоловік у своє виправдання каже, що сітки не його. Мовляв, хлопці самі їх ставлять, а все спирають на нього. Він, як рибалка зі стажем, ніколи браконьєрством не займався, і цього разу ловив рибу на спінінг.

Микола Якович, підозрюваний у браконьєрстві: «Я зачепив спінінгом сітку, хотів дістати свою блешню. А вони мені пред’являють, що це мої сітки. Я сіток не ставив, човна мені подарував син, привіз із Москви. Тож я його нікому не віддам, він дорого коштує. Я знаю, що сітками ловити не можна, так само й електровудками. Але, по-перше, це не орендований став і там було 5-6 окунів.»

Поки що не доведено, чи займався чоловік браконьєрством, але факт того, що у його човні знайшли сітки, є тому підтвердженням, говорить державний інспектор рибоохорони Юрій Літвін. Він склав відповідний протокол, під яким підозрюваний не захотів підписуватися. Це його право, каже інспектор, та документ все одно має свою силу.

Юрій Літвін, районний державний інспектор рибоохорони: «Протокол я склав, він піде на суд. А там уже вирішуватимуть, чи ловив він сітками, чи ні. За адмінкодексом ст. 85 ч.4, людина, яка вже кинула у воду сітку, є порушником, і карається штрафом від 340 до 680 грн.»

Штрафні санкції виписують навіть за те, що людина просто ходить берегом річки із сіткою в руках. Якщо ж під час риболовлі використовуються електровудки та інші незаконні засоби, такого рибалку навіть можуть притягти до кримінального покарання. Хлопці, які спіймали чоловіка, запевняють, що на усіх, хто займатиметься браконьєрством, чекає така сама доля. Вони допомагатимуть інспекторам, чим зможуть.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0