Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівлянка Ольга Карчевська відзначила 100-річчя

Time Додано: середа, 09 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Бердичівлянка Ольга Карчевська днями поповнила когорту сторічних жителів міста. Вона вже друга, хто цьогоріч зустрів такий поважний ювілей. І перша за всі роки, хто відзначив його не вдома, а в одному з місцевих ресторанів, зауважив міський голова, вітаючи Ольгу Ілларионівну. Ювілярці вручили квіти і продуктовий набір, а також зачитали вітання від Президента України.

Бердичівлянка Ольга Карчевська відзначила 100-річчя

Пращури Ольги Карчевської були поміщицького роду, жінка усе життя прожила у Бердичеві, мала сімох братів та двох сестер. Нікого з них уже немає. У 21 рік вийшла заміж, і невдовзі стала вдовою: чоловік не повернувся з фронту. Тож двох дочок і сина виховувала сама. Усі, каже, стали достойними людьми, і це ювілярку дуже радує. Діти розповідають: ненька виховувала їх у строгості та справедливості, з віком ці якості не зникли.

Лілія Ковтун, донька ювілярки: “Характер у нее, знаете, строгий. Даже сейчас, когда она с сыном живет, попробуйте что-то сделать не так, как она говорит. Все она помнит, все знает, хоть и сто лет ей. У нее ум очень светлый”.

Наразі довгожителька має 4 онуків і стільки ж правнуків. Живуть і в Москві, і в Сочі, і в Хабаровську. Якби не бабуся, хтозна, кажуть, чи зібралися б у такому складі. Вишикуються у чергу, аби сфотографуватися з ювіляркою та почути від неї секрет довголіття. Він простий — не бути ледарем.

Ольга Карчевська, ювілярка: “День і ніч працювала, не мала спочинку, бо хотіла дітей у люди вивести. І, слава Богу, мені це вдалося. А якби сиділа, то уже була б на цвинтарі. Зараз ще перу і трішки підлогу мию. До 95-ти років хату мастила. Так мастила, як ніхто не вимастить. Трішки глини, вапна і зеленки”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0