Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівлянка Олена Мазунова виборола Гран-Прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Зорецвіт”

Time Додано: середа, 07 лип. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Мабуть, не існує на Житомирщині та на Україні більш менш престижного пісенного фестивалю чи конкурсу, де не можна було б побачити цю співачку. Її неможливо не помітити через яскраву зовнішність, не почути її неможливо через чудовий голос. Здається, зовсім недавно бердичівлянка Олена Мазунова стала однією з кращих на міському етапі конкурсу “Перша нота”, а, як виявляється, її вже бачили у Києві, де у шоу “Караоке на Майдані” вона дійшла до фіналу. Аж ось знову приємна новина: саме артистка міського Палацу культури, студентка Бердичівського педколеджу Олена Мазунова стала володаркою Гран-Прі всеукраїнського дитячо-юнацького пісенного фестивалю “Зорецвіт”, який проходив усією країною та фінішував на поліській Баранівщині, у селищі Мар’янівка. Спочатку Олені підкорився відбірковий етап “Зорецвіту”, що відбувся у Бердичеві, далі вона перемогла у другому етапі — у Житомирі. Так потрапила на фінальний концерт. Тривав він 2 дні. Хоча і виступила, начебто, непогано зізнається Олена, наступного дня до Мар’янівки їхати не хотілось. У те, що потрапить до трійки призерів, вірила, але ж то не Гран-Прі...

Бердичівлянка Олена Мазунова виборола Гран-Прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Зорецвіт”

Олена Мазунова, володарка Гран-Прі пісенного фестивалю “Зорецвіт”: “Приїхали до Мар’янівки зранку, аби дочекатися результату. На що чекала я? Ну на перше місце, але ж не на Гран-Прі! Мати каже, щоб я побігла переодягнулася, а я не хочу – толку, мовляв, з цього. Називають володарів 3-го місця, 2-го… Мене починає трясти. Ось і володаря 1-го місце назвали. І тут організатор свята Павло Жебрівський, не роблячи традиційної паузи, називає моє ім’я. Я вийшла на сцену така щаслива! Усі питають, чи мені не зле, а у мене такий вираз обличчя…”

У перемозі дівчина завдячує, в першу чергу, своєму таланту, що його успішно розвиває викладач педколеджу Валерій Дубцов. Щодо батьків, каже Олена, то мабуть, не було жодного її виступу, під час якого вона не бачила їх під сценою, за її лаштунками або у глядацькій залі. Усе це разом додає сил і наснаги у шляху до перемоги.

Разом із дипломом володарки Гран-Прі Олена отримала грошовий приз — тисячу доларів. Як розпорядиться ним, ще не вирішила, а ось у чому стійко впевнена, так це у тому, що “Зорецвіт” — не вершина її кар’єри. Про її пік думати ще зарано, вважає Олена, головне, на її думку, не стояти на місці.

Олена Мазунова, володарка Гран-Прі пісенного фестивалю “Зорецвіт”: “Ну, вони з конкурсом все збільшуються ці цілі. Хочеться підійматися все вище й вище сходинками. Звичайно, хочеться виступати у Києві, на міжнародних сценах. А з кінцевою метою я ще не визначилася. Мені здається, після жодного з конкурсів я вже не зупинюся.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0