Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівлянка Катерина Малашина виборює звання найталановитішої людини України

Time Додано: неділя, 01 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Вслід за Америкою, Росією, Британією та багатьма іншими країнами відшуковувати таланти розпочали в Україні. На кшталт іноземних “В Америці є таланти” та “Хвилини слави” тут влаштували шоу “Україна має талант”. За те, щоб потрапити до його першого туру, де здібності виступаючих мали оцінювати телепродюсер Ігор Кондратюк, ведуча Слава Фролова та хореограф Владислав Яма, близько місяця містами України проходили кастинги, участь у яких взяли тисячі співаків, танцюристів, силачів, дресирувальників та усі, хто вважає свої таланти особливими.

Бердичівлянка Катерина Малашина виборює звання найталановитішої людини України

Коли у Бердичеві говорять про таланти, серед інших обов’язково згадують зразкову циркову студію “Жанр” (ЗОШ № 5). Особливими вважає своїх вихованців і їхній керівник. Адже чого б тоді Петро Герасименко вирішив, що його студійці неодмінно потраплять до телешоу?

Петро Герасименко, керівник зразкової циркової студії “Жанр” (ЗОШ № 5): “Международные фестивали и конкурсы, на которых мы участвовали, в какой-то мере, однообразны. На этом телешоу немного другая специфика, другие требования, поэтому мы решили попробовать себя в новом амплуа... Прошли региональный отбор в Житомире, затем был кастинг в Киеве. После него нам сказали: “Вам позвонят, ждите результатов.”

Успішно пройшовши усі кастинги, перед очима трьох відомих людей країни постала вихованка “Жанру” Катерина Малашина. На розсуд Ігоря Кондратюка, Слави Фролової та Влада Ями вона представила ручний еквілібр під назвою “Краплинка”. Сяйво софітів, спалахи фотоапаратів та численні відеокамери... Їй непросто було впоратися з емоціями.

Катерина Малашина, вихованка зразкової циркової студії “Жанр” (ЗОШ № 5): “Когда я вышла на сцену, меня всю трясло. Но после того, как члены жюри пообщались со мной, паника прошла. Отработала без “завалов” и жюри понравилось. Влад Яма сказал, что невозможно такому научиться за столь короткий срок и что у меня талант. Все трое сказали “Да” и я попала в следующий тур.”

Чудова, жива, органічна... Правильні рухи, правильна музика, правильний одяг... Шум моря, який доносився з динаміків, линув наче з Катиної душі... Все це юній бердичівлянці виказали корифеї шоу-бізнесу перед тим, як одноголосно дати дозвіл на участь у наступному турі.

Найталановитіший у телешоу “Україна має талант” отримає 1 млн. грн. У “Жанрі” не приховують: вони вже вирішили, що з ним робитимуть у разі перемоги Каті Малашиної.

Петро Герасименко, керівник зразкової циркової студії “Жанр” (ЗОШ № 5): “Конечно же, мы с девчонками обсуждали эту тему. В первую очередь, часть денег пойдет на творческое развитие студии, на укрепление и обновление её материально-технической базы. То, что мы имеем, хотя спасибо и за это, немного устарело. Нам нужен новый реквизит, новая техника. Несомненно, часть денег потратим на обучение детей в разных ВУЗах. Ну и, конечно же, будем участвовать в различных форумах высокого класса. Чем выше ранг конкурса, тем больше нужно денег.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0