Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівлянка Катерина Малашина виборює звання найталановитішої людини України

Time Додано: неділя, 01 бер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вслід за Америкою, Росією, Британією та багатьма іншими країнами відшуковувати таланти розпочали в Україні. На кшталт іноземних “В Америці є таланти” та “Хвилини слави” тут влаштували шоу “Україна має талант”. За те, щоб потрапити до його першого туру, де здібності виступаючих мали оцінювати телепродюсер Ігор Кондратюк, ведуча Слава Фролова та хореограф Владислав Яма, близько місяця містами України проходили кастинги, участь у яких взяли тисячі співаків, танцюристів, силачів, дресирувальників та усі, хто вважає свої таланти особливими.

Бердичівлянка Катерина Малашина виборює звання найталановитішої людини України

Коли у Бердичеві говорять про таланти, серед інших обов’язково згадують зразкову циркову студію “Жанр” (ЗОШ № 5). Особливими вважає своїх вихованців і їхній керівник. Адже чого б тоді Петро Герасименко вирішив, що його студійці неодмінно потраплять до телешоу?

Петро Герасименко, керівник зразкової циркової студії “Жанр” (ЗОШ № 5): “Международные фестивали и конкурсы, на которых мы участвовали, в какой-то мере, однообразны. На этом телешоу немного другая специфика, другие требования, поэтому мы решили попробовать себя в новом амплуа... Прошли региональный отбор в Житомире, затем был кастинг в Киеве. После него нам сказали: “Вам позвонят, ждите результатов.”

Успішно пройшовши усі кастинги, перед очима трьох відомих людей країни постала вихованка “Жанру” Катерина Малашина. На розсуд Ігоря Кондратюка, Слави Фролової та Влада Ями вона представила ручний еквілібр під назвою “Краплинка”. Сяйво софітів, спалахи фотоапаратів та численні відеокамери... Їй непросто було впоратися з емоціями.

Катерина Малашина, вихованка зразкової циркової студії “Жанр” (ЗОШ № 5): “Когда я вышла на сцену, меня всю трясло. Но после того, как члены жюри пообщались со мной, паника прошла. Отработала без “завалов” и жюри понравилось. Влад Яма сказал, что невозможно такому научиться за столь короткий срок и что у меня талант. Все трое сказали “Да” и я попала в следующий тур.”

Чудова, жива, органічна... Правильні рухи, правильна музика, правильний одяг... Шум моря, який доносився з динаміків, линув наче з Катиної душі... Все це юній бердичівлянці виказали корифеї шоу-бізнесу перед тим, як одноголосно дати дозвіл на участь у наступному турі.

Найталановитіший у телешоу “Україна має талант” отримає 1 млн. грн. У “Жанрі” не приховують: вони вже вирішили, що з ним робитимуть у разі перемоги Каті Малашиної.

Петро Герасименко, керівник зразкової циркової студії “Жанр” (ЗОШ № 5): “Конечно же, мы с девчонками обсуждали эту тему. В первую очередь, часть денег пойдет на творческое развитие студии, на укрепление и обновление её материально-технической базы. То, что мы имеем, хотя спасибо и за это, немного устарело. Нам нужен новый реквизит, новая техника. Несомненно, часть денег потратим на обучение детей в разных ВУЗах. Ну и, конечно же, будем участвовать в различных форумах высокого класса. Чем выше ранг конкурса, тем больше нужно денег.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0