Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівлян похилого віку привітали представники влади

Time Додано: понеділок, 04 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Перші дні жовтня традиційно є багатими на свята: у цей час вітають педагогів, відзначають Всесвітній день музики, згадують категорію населення, за плечима якої довгі, повні різних життєвих перипетій, роки — людей похилого віку. Багаторічною традицією є й те, що делегація з представників влади обласного, районного й міського рівнів приїжджає до геріатричного пансіонату, аби засвідчити свою шану ветеранам війни та праці. Про те, що ті заслуговують на таку увагу, свідчить саме їхнє життя, переконаний Віталій Француз. Голова Житомирської обласної ради також подякував персоналу пансіонату. У такому закладі, говорить, працювати зможе тільки по-справжньому хороша людина.

Бердичівлян похилого віку привітали представники влади

Віталій Француз, голова Житомирської обласної ради: “Ви пережили лихоліття війни, після війни відбудовували народне господарство. Серед вас є 53 ветерани Великої Вітчизняної війни. Хочу вам сказати від молодшого покоління ветеранів велике спасибі за ті добрі справи, що їх ви у своєму житті здійснили на благо нашої Батьківщини.”

Не забувають про мешканців геріатричного пансіонату і земляки. Часті гості тут учні шкіл Бердичівщини, не оминають заклад своєю увагою і дорослі. Інакше і бути не може, кажуть посадовці, адже рідному місту та району присутні в актовій залі віддали десятки років свого життя, працюючи на те, аби бердичівська земля квітнула й багатшала.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “Повірте: нічого з того, що ви побудували у Бердичеві, не зруйновано. Тому що і команда міського голови Василя Мазура, і наша команда депутатів ставлять своїм завданням зробити місто більш красивим і більш комфортним для проживання. Думаю, що ви й самі бачите, як на краще міняється місто. Приємно, що між нами існують тісні й дружні стосунки.”

Велике щастя — зустрічати старість у родинному теплі. Життєві обставини склалися так, що цим людям не пощастило. Тому завдання і влади, і, у першу чергу, тих, хто працює у пансіонаті, говорили виступаючі, зробити так, аби люди не відчули горя самотності. Адже саме нею і немічністю страшна старість.

Максим Самчик, 1-й заступник голови Бердичівської РДА: “Дуже важливим є цей день, адже, якщо взяти історію, Україна прийняла ініціативу ООН і святкує День людей похилого віку з усіма. Важливо те, що ми намагаємося привернути увагу до проблем цих людей, на демографічну ситуацію у районі, на старіння населення. Здоров’я вам, натхнення й терпіння — персоналу пансіонату.”

Вони жили і працювали серед іншого й для того, аби одні люди могли дарувати радість й щастя іншим. Так, як це робить багаторічний друг закладу — колектив Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Не раз протягом року ці маленькі артисти окупують сцену пансіонату, ось і у перші жовтневі дні, вони з особливою щирістю дарували свій талант тим, хто залишився зі старістю сам-на-сам.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0