Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівлян переконували, що «Здорове майбутнє залежить від кожного»

Time Додано: понеділок, 24 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичеві знову говорили про СНІД... Плакати у Парку ім. Шевченка, оголошували: щодоби у світі смертоносний вірус вражає близько 400 тисяч мешканців планети, Україна — одна з тих, хто міцно тримає сумне лідерство за темпами поширення хвороби в Європі. Житомирська обласна молодіжна громадська організація «ХХІ покоління», освітній центр «Стар-Центр» і благодійний фонд «Вікторі» за сприяння владних структур Бердичева та ряду освітніх та громадських установ й організацій вирішили вчергове нагадати: здорове майбутнє залежить від кожного.

Бердичівлян переконували, що «Здорове майбутнє залежить від кожного»

Анна Воронова, керівник освітнього центру «Стар-Центр»: «Сегодня мы, в первую очередь, хотим обратиться к молодёжи и сказать, что ВИЛ-инфекция страшна тем, передается половым путем. Поэтому нам хотелось донести, что покупать презервативы должно стать такой же привычкой, как мыть руки перед принятием пищи. Этого не надо стыдиться. Родители должны доносить до детей всю информацию. Сегодня это является одним из способов остановить СПИД.»

Якщо раніше СНІД вважався хворобою тих, хто входив до так званої «групи ризику», то нині він без остраху вломлюється у домівки благополучних сімей та повільно вбиває добропорядних громадян. Організатори й партнери акції закликають: кожен має знати, яким чином вберегти своє життя і життя своїх близьких від безжального вірусу. Його не потрібно боятися — потрібно знати, як від нього убезпечитися.

Любов Трибун, голова БМГО «Фенікс»: «Якщо людина боїться, вона починає не звертати уваги на певні речі, на важливе, перестає жити повноцінним життям. У першу чергу, потрібно знати і пам’ятати про ті основні джерела, через які передається ВІЛ-інфекція»

Тетяна Стельмах, директор БМЦСССДМ: «Сьогоднішня акція спрямована на те, аби попередити й не допустити цієї хвороби, а у випадку, якщо вона з’явиться у когось, щоб людина знала, до кого звертатися. Це і спеціальні медичні установи, і громадські організації, і реабілітаційні центри. Вони є і в області, і у Бердичеві.»

Мати Тереза казала: «Життя — то красота, пізнайте її смак. Життя — то любов, захоплюйтеся нею. Життя — то горе й жах, зумійте зустріти їх гідно». А ще — воно одне, додають молоді та небайдужі, і так хочеться донести до всіх, аби його не марнували різними сумнівними розвагами. Закохуватися й кохатися, створювати здорові й міцні сім’ї та виховувати дітей, радіти життю і робити все це безпечно. Організатори були б лише «за», якби молодь обрала ці слова за незмінне гасло.

Віталій Сівко, голова ЖОМГО «ХХІ покоління»: «Ми сподіваємося, що ця акція вплине на свідомість населення — і дітей, і молоді, і дорослих. У подальшому, сподіваємося, вони більш глибоко розумітимуть проблему захворюваності на ВІЛ і те, що вона може із собою принести... Над цим потрібно замислитися нашій молоді, яка будує майбутнє нашої країни.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0