Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів зустрів Свято Жінки і Весни

Time Додано: неділя, 07 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Чи то на М’ясокомбінаті, ти то Загребеллі, а може на Газопроводі чи на Червоній Горі думали чоловіки, як жінок своїх зі святом привітати. Звісно, до Дня 8-го Березня готувалися в усіх куточках Бердичева, отже дійство, що його артисти міського Палацу культури ім. О. Шабельника вирішили подарувати найпрекраснішим жінкам на Землі, могло розгорнутися у будь-якому з цих куточків. Поки бердичівські чоловіки стрімголов носилися містом у пошуках подарунків, ця трійця вже встигла визначитися і з побажаннями, і, власне, з тим, що будуть дарувати.

Бердичів зустрів Свято Жінки і Весни

У мальовничому куточку життя вирує... Мешкають у ньому й сильні і мужні чоловіки, і закохані молоді пари, і дві “закляті подруги” кумасі, і багато всілякого люду. Усі вони різні, та об’єднує їх одне — не з чим не зрівняне відчуття очікування найромантичнішого зі свят. Чоловіки у ці дні традиційно говорять щось про зіркове небо, ясні зорі та теплі прозорі дощі, жінки роблять вигляд, що так-то вже й вірять у полум’яні промови своїх лицарів, та все одно намагаються виглядати чарівними. Дуже поживні, і тому, мабуть, дещо страхітливі маски на їхніх обличчях, цілісінька ніч із бігудями на голові... На це і багато іншого йдуть і без того прекрасні створіння, аби зустріти своє “професійне” свято у всеозброєнні. Ось ця група жінок, очолювана головною людиною у бердичівській культурі Оленою Петрівською, вирішила відзначити 8 Березня по-простому: у місцевій лазні з місцевими пивом й гармоністом.

8 Березня... Цього дня мільйони чоловіків, починаючи із самого ранку й до пізньої ночі намагатимуться зробити все для того, аби їхні жінки відчули себе най-най-най. Вони з особливою старанністю проникатимуть у найпотаємніші думки своїх матерів, дружин, доньок, онучок, аби перетворити мрії на реальність.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Цього дня кожен чоловік хоче подякувати багатьом жінкам. Від імені усіх бердичівських чоловіків я хочу подякувати нашим онучкам за те, що дають можливість побути нам чарівниками, донькам за те, що завдяки їм почуваємося сильними, дружинам за те, що — коханими. Безумовно, особливі слова вдячності нашим матерям. За те, що дали нам життя.”

Свято тривало... Присутні на ньому дізналися про подальшу долю закоханих Максима й Орисі, чи вдалося все ж таки трьом кумам гідно поздоровити своїх дружин, а тим — справити враження на чоловіків. Окрім того, кожна глядачка отримала подарунок і всі дізналися одну страшенну таємницю. Олена Петрівська розповіла, чому у 20-ть років чоловік схожий на киплячий чайник, а у 80 — на звичайнісіньку пательню.

Дізнатися про це й багато іншого бердичівляни зможуть у понеділок. 8-го Березня телерадіокомпанія “ВІК” транслюватиме повну версію святкового концерту, присвяченому Дню Жінки й Весни.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0