Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів зустрів головне свято країни

Time Додано: середа, 25 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Якщо й справді свято Дня Незалежності України має принести щастя й радість її громадянам від усвідомлення того, що вони причетні до розбудови молодої, незалежної, європейської держави, а саме так вважають організатори відзначення у Бердичеві головного свята країни, то у міському Палаці культури ім. О. Шабельника зібралися по-справжньому щасливі люди. Усіх їх та решту мешканців «найкращого міста на Землі» із Днем Незалежності привітав Бердичівський міський голова. У ювілейний для незалежності 2011-й рік Україна увійде з гордо піднятою головою, впевнений Василь Мазур.

Бердичів зустрів головне свято країни

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я переконаний, що ми всі бажаємо своїй країні лише добра, хочемо бачити її заможною, квітучою, щасливою і незалежною. Незалежною від примх погоди, політичних непорозумінь, чужої кризи й власної байдужості. А якщо хочемо, то й зможемо, бо її незалежність залежить лише від нас. Дозвольте подякувати усім бердичівлянам, хто своєю щоденною працею примножує кращі традиції рідного міста, адже саме тут – у Бердичеві – починається Україна.»

Міський голова Бердичева закликав усіх городян й надалі бути разом у всіх починаннях. Адже лише так, говорить, легше працювати й перемагати.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Лише з добром можна йти уперед і лише во ім’я добра можна перемагати. Хочу, аби кожний день у Бердичеві і в Україні був гарним. Гарним для початку добрих справ, для перемог, для кожної бердичівської родини. Зі святом! Слава Україні!»

Народні й аматорські – усі кращі з кращих у пісні й танці у Бердичеві вишли на сцену Палацу. Нині Україною лунають, переплітаючись між собою, мотиви Волині, Слобожанщини, Гуцульщини, Поділля. На Поліссі – землі Бердичівській – незалежність своєї держави, волю її народу до перемоги та красу рідного краю, славили ансамблі «Зорецвіт», «Бердичі», «Вінець», тріо «Віола», духовий оркестр заводу «Прогрес», юні «явори» та «яворочки».

Цього дня в Україні як ніколи багато говорять про почуття патріотизму, необхідність згуртованості та прагнення до того, аби бути єдиною нацією. Все це, на думку українців має призвести до того, що їхня держава нарешті перестане відрізнятися від держав Європи. Країна, мешканці якої з молоком матері вбирають у себе дух свободи, країна, що має надзвичайно потужні вікові традиції, просто приречена на успіх, переконані її громадяни.

Олексій Ястремський, депутат Бердичівської міської ради: «Дорогі бердичівляни! Хочу привітати вас з прекрасним святом – Днем Незалежності. Побажати міцного здоров’я усім, щастя, благополуччя, аби ми все робили для того, щоб наша країна була незалежною, розбудовувалася, ставала з кожним роком все красивішою. Ми маємо все для цього робити.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0