Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів знову «СПАЛАХнув» рок-драйвом та вірою

Time Додано: середа, 01 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У Бердичеві знову «СПАЛАХнуло». Вкотре підпалювачами настрою мешканців та гостей міста виступили активісти молодіжного руху «Freedom». Молоді прихожани церкви «Новий час» вирішили нагадати усім про цінність людського здоров’я та необхідність віри. Запалювали глядачів рок-гурти. Їхня участь у фестивалі невипадкова: усі музиканти – люди віруючі, усі ведуть здоровий образ життя та в якості запобігання захворюванню на СНІД заперечують статевий зв’язок до шлюбу.

Бердичів знову «СПАЛАХнув» рок-драйвом та вірою

Денис Валяєв, вокаліст групи «The Revealed» (м. Київ): «Все песни, которые мы исполняем, мы пишем с определенным смыслом, посланием… Наш альбом называется «Мечта», все тексты в нем призывают к тому, чтобы люди не тратили зря свою жизнь, не тратили время на то, что их убивает, убивает окружающих. То есть мы живем правильной жизнью и стараемся донести это всем остальным.»

Люди, давайте будемо людьми… Ми знаємо, де приховано проблеми, знаємо, де правда, а де брехня, знаємо, куди потрібно йти. Але коли нам щось не вдається, коли фортуна відвертається від нас, ми починаємо шукати винного у будь-кому, лише не у собі. Це – «Крик душі», християнський рок-гурт… Усі їхні композиції мають певну соціальну направленість. Самі хлопці кажуть, що в кожній з пісень є проблема та шлях до її вирішення. І ще одне… Вони б могли ніколи не зустрітися та не взяти у руки інструменти, якби не Він… Творець…

Костянтин Кавилін, гітарист гурту «Крик Душі» (м. Рівне): «Наш гурт був створений 3,5 роки тому, ми всі почали з повного нуля, тобто барабанщик вперше взяв у руки палички, басист – гітару, вокаліст – мікрофона. І все, чого ми досягли за 3,5 роки, ми досягли завдяки Всемогутньому Богу, який в усьому нам допомагав.»

Іван Лук’янчук, вокаліст гурту «Крик Душі» (м. Рівне): «У Бердичеві ми вперше. Надзвичайно цікаве місто, мене дивує тутешній спокій. Я, правда, не знаю, як тут опівночі, але зараз, коли ми прогулюємося тут і спілкуємося з людом, відчуваю – рідне місто, ми начебто нікуди не виїжджали. Рідні люди, рідна атмосфера.»

Люди повинні бути згуртованими, співали гості з Рівного, кожен має дбати про свій внутрішній світ і тоді вдасться уникнути цілої купи проблем. А вони є, і головна з них, на думку музикантів, це те, що люди живуть без Бога. А ще Іван Лук’янчук закликав молодь не відкладати нічого на потім: зрештою ти все зрозумієш і, можливо, забажаєш щось виправити, але буде вже пізно. Відкрити серце для Бога, сказати «Ні» вбивцям людського організму не так вже й важко, але за тебе цього ніхто не зробить.

Іван Лук’янчук, вокаліст гурту «Крик Душі» (м. Рівне): «Нещодавно ми відсвяткували незалежність нашої держави. Насправді, багато людей, які називають себе вільними і незалежними, не є такими. Адже сучасна зброя масового знищення – алкоголь, СНІД, паління – вбивають нашу націю, вбивають молодь. Тому головний наш меседж – це справжнє звільнення, справжня свобода. Головна проблема молоді, вважаю, бездуховність. Принципів моралі, що були закладені колись, немає.»

Їм було радісно бачити шалену реакцію глядачів, чути веселі крики, грітися у щирих посмішках та сяючих очах, зізнавалися виконавці. Вони вірять у те, що очі ті не закриються навіки від чергової цигарки, що її випалили, чергової чарки, що її випили, чергової дози, що вкололи.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0