Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів згадував Володимира Івасюка

Time Додано: п'ятниця, 04 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вже не один десяток років пісні цього композитора змушують схвильовано битися серця десятків тисяч людей в усьому світі. Не дивуватися чарівності й неповторності його пісень неможливо, вони водночас викликають якусь особливу радість і непідробний сум. Радість — від усвідомлення того, що 60 років тому Бог подарував життя їхньому творцеві, а разом із життям наділив унікальним талантом. Та не можна відігнати від себе невеселі думки, коли чуєш щемливі переливи й згадуєш: він покинув цей світ ще зовсім молодим й повним сил.

Бердичів згадував Володимира Івасюка

У центральній міській бібліотеці згадували Володимира Івасюка — композитора і поета, красиву й шляхетну людину та справжню особистість.

Тетяна Кущук, провідний методист МЦБС: «Коли слухаєш музику Володимира Івасюка, забуваєш про все, згадуєш лише його геніальні твори. Думаю, що ці пісні живі серед нас, тому що написані людиною, яка відчула кохання, що пройшло прямо через серце. Водограй його пісень назавжди бринітиме у наших серцях.»

Володимира Івасюка вважають одним із основоположників вітчизняної естрадної музики. Понад сотні пісень вийшло з-під його пера, велика частина з них обрела всенародну любов та славу. А ще були інструментальні твори, музика до спектаклів, захоплення грою на багатьох інструментах, живописом, фотографією, зйомкою, спортом. Так, ця людина була дійсно талановитою ледь не в усьому. Хіба ж іншій би вдалося розлити світом різнобарвний водограй та засіяти усе навкруги дивовижною квіткою — символом чистого й вічного кохання?

Навряд чи потрібно пояснювати, чим для людини є паспорт... Мистецьким паспортом України у світі часто називають «Червону руту». І вона, і багато інших пісень Володимира Івасюка краяли душі слухачів та граючись руйнували усілякі «залізні завіси».

Ольга Ліщинська, бібліотекар дитячої бібліотеки: «Ми були дуже раді тому, що отримали змогу зустрітися та згадати ім’я Володимира Івасюка, послухати його пісні. Українська пісня разом зі смертю Івасюка не отримала такого продовження, що мала б, коли б він жив.»

Звичайне, на перший погляд, засідання читацького об’єднання перетворилося на щире й добре спілкування. Завдяки натхненності бібліотекарів, майстерності артистів і вічно живому Володимиру Івасюку. По його завершенні присутні ще довго говорили: атмосфера заходу дивним чином співпала із назвою об’єднання — «Зустрічі відкритих душ».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0