Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів вирішив самотужки виготовляти пов’язки від грипу

Time Додано: вівторок, 03 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Пам’ятаючи вислів про те, чиїх рук справа рятування потопаючого, у Бердичеві вирішили не чекати, коли місто атакує епідемія грипу, а по можливості убезпечити мешканців від зловісної інфекції. Із проханням посприяти у придбанні марлі для виготовлення пов’язок міська влада звернулася до Держрезерву, облдержадміністрації та обласного управління охорони здоров’я. Ті пішли назустріч і в результаті місто отримало 8 тисяч метрів найпопулярнішої нині тканини. Цієї кількості має вистачити на 32 тисячі пов’язок. Замовлення на їхнє виготовлення отримали три бердичівських підприємства. Роздачу пов’язок почали із тих підприємств, установ та організацій, персонал яких найщільніше працює з людьми.

Бердичів вирішив самотужки виготовляти пов’язки від грипу

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “... За великим рахунком сьогодні ми виходимо на завершальний етап роботи з виготовлення пов’язок. Залишилося лише кілька підприємств, установ та організацій, куди їх не завезли. Сьогодні до кінця дня, думаю, ми завершимо цю роботу. З проханням допомогти до нас звертаються з інших регіонів: визначимо відповідну процедуру і будемо допомагати. Окрім цього Житомирська ОДА звернулася до нашої швейної фабрики із проханням виготовити пов’язки для мешканців області. Цю роботу вже розпочато.”

Черга отримувати марлеві пов’язки дійшла до представників комунальних підприємств Бердичева. Напередодні їх роздали працівникам соціальної сфери, санепідемстанції, міліції, податкової та багатьох інших підприємств.

Нині часто звучить: “Люди мають уникати скупчень”. Керівництво міста намагалося урахувати і це.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Було прийнято рішення забезпечити лікарню додатковими транспортними засобами за рахунок підприємств, установ й організацій. Збільшено також й кількість лікарів, які працюватимуть безпосередньо на ділянках. Все це робиться, аби не сконцентровувати у лікарні велику кількість людей. Існують також телефони “гарячої лінії”. Прохання телефонувати за ними і викликати лікаря додому.”

Одним із першочергових питань сьогодні, говорить Василь Мазур, є забезпечення аптек медикаментами. Той запас, що був, вичерпаний. Зі слів міського голови, місто активно налагоджує контакти з дилерами, розраховує на дії Кабінету Міністрів.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Окрім того, ми звернулися до наших польських міст-побратимів... Була відповідна розмова із Президентом м. Седльце, і, думаю, якщо митниця нам дозволить розмитнення, то медикаменти надійдуть до Бердичева. Сьогодні ситуація у місті контрольована: в інфекційному відділенні знаходиться 57 пацієнтів. Грип у них звичайний — не та біда, що в інших містах. Хочу звернутися до бердичівлян із проханням використовувати пов’язки, менше бувати у людних місцях. Окремо звертаюсь до тих, чиї діти приїжджають з інших міст. Думаю, є сенс звернутися до лікаря, аби своєчасно зреагувати на ту чи іншу ситуацію. ”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0