Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів вшанував пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни

Time Додано: вівторок, 22 черв. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Бердичів долучився до всеукраїнського Дня скорботи: аби вшанувати пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни на площі біля Вічного Вогню зібралися ветерани, керівники міської влади, а також представники місцевих підприємств, установ й організацій. У Бердичеві завжди пам’ятали й пам’ятатимуть трагічні й водночас героїчні події 1941-45-го рр., запевняють очільники міста, правда про подвиг радянського народу незмінно передаватиметься з покоління у покоління.

Бердичів вшанував пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Цього дня ми згадуємо наших рідних й близьких, згадуємо бердичівлян, громадян України й інших держав, які стали жертвами Великої Вітчизняної війни. Окрім того, вшановуємо пам’ять й тих, хто пішов від нас уже в повоєнні роки. Хочеться подякувати нашими ветеранам, які бережуть пам’ять про ті роки. Дякуємо їм за те, що знаходять у собі сили брати участь у загальноміських заходах... Сьогодні вони отримали змогу об’їхати могили своїх побратимів, вклонитися їм, згадавши бойові роки.”

Від Вічного вогню — до могили загиблим підпільникам, далі — до Скорботного Воїна. Біля кожного з пам’ятників учасники відзначення Дня вшанування пам’яті жертв війни покладали вінки й згадували день, що змінив життя мільйонів в усій Європі. 22 червня 41-го виявив найпрекрасніші й найчорніші риси людських характерів. У той час, як сотні громадян великої держави зачаїлися в очікуванні кращих для себе часів та намагалися зберегти життя, працюючи на ворога, мільйони, не роздумуючи, вирішили боротися з ним до останнього. Сьогодні, розповідають ветерани та учасники бойових дій, їх охоплюють різні відчуття. Гіркота й сум від того, що та війна зничтожила й понівечила людські життя, гордість — що поклавши їх на вівтар Перемоги, радянський народ на довгі десятки років надав можливість усій Європі жити та квітнути під мирним небом.

Сергій Железняк, голова Бердичівської міської ради ветеранів ВВв та праці: “Один человек вспоминает годы войны со слезами — он прошел нелегкий и кровавый путь. Другой — с радостью, от того, что удалось выжить и стать победителем в той войне. Третий радуется от того, что нынешнее поколение живет в мире и он может любоваться своими внуками и правнуками. Ну а в целом, 22 июня — это, конечно же, черный день для нашей страны и для всей Европы, которую советский солдат освободил от фашистской нечисти.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0