Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відзначив День Перемоги

Time Додано: неділя, 10 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

В шістдесят четверте зібрався Бердичів, щоб віддати шану ветеранам Великої Вітчизняної війни за їхній подвиг, доблесть, героїзм та відданість Батьківщини. В шістдесят четверте містом лунали вдячні промови на адресу нездоланного народу, який у протистоянні, що не має аналогів в історії, зупинив зловісний поступ фашизму. Будь-яка історична подія є серйозним уроком для усіх народів світу та кожної людини зокрема, переконане нинішнє покоління бердичівлян. Робити правильні висновки з цих уроків закликав усіх присутніх на урочистому мітингу Бердичівський міський голова. Від цього, вважає Василь Мазур, українці стануть сильнішими й мудрішими.

Бердичів відзначив День Перемоги

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми не маємо морального права забувати свою історію, особливо ті її сторінки, які написані кров’ю наших батьків й дідів. Час безжально витирає з пам’ятні окремі факти, воскрешаючи те, що хотілося б назавжди забути. Але існує істина, яка залишається вічною: нам Бог дав цю землю, щоб ми на ній жили і працювали, ростили дітей і творили добро.»

Завдяки ветаранам, груди яких виблискують орденами й медалями, мільйони людей мають змогу насолоджуватися сьогодні мирним життям. Жертовний подвиг солдатів й офіцерів, членів підпілля й тих, хто кував перемогу у тилу, став невичерпним джерелом патріотизму й відданого служіння своєму народові.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «У цей славетний день ми згадуємо усіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану вам, дорогі ветерани. На своїх плечах ви винесли тягар війни, врятувавши Батьківщину від поневолення, піднявши її з руїн у післявоєнні роки... Без ваших ратних й трудових подвигів не було б України як держави.»

Вони зустрічали юність на передовій і в оточенні ворога, у переможних атаках та важких виснажливих відступах, у військових ешелонах та польових шпиталях. Звертаючись до бердичівської молоді, ветерани закликали не забувати події 41-45-го років. Степан Лівінський, Почесний громадянин Бердичева, визволитель міста: «Вот уже 64-й год над нами — мирное небо. Нет войны, нет разрывов бомб, снарядов и мин. Как приятно осознавать, что сейчас мир... Он является заслугой старшего поколения, которое, не жалея сил и энергии проявили мужество и героизм. Многие из этих людей сложили головы за освобождение Родины от фашистов.»

Подвиг ветеранів — безсмертний, вдячність загиблим й нині живим — безмежна, пам’ять про страшну війну й героїзм мільйонів людей — нетлінна. Тисячі квітів кладуть 9-го Травня до пам’ятників і братських могил, які розташовані всією країною. Небо розривають салютні постріли.

Урочистою ходою вулицями міста пройшли бердичівляни до військового кладовища. 9-те Травня вкотре стало для усіх святом єднання. Вклонитися пам’яті загиблих воїнів з усього колишнього Союзу йшли дорослі й діти, мешканці Бердичева й району, козаки і афганці, представники «лівих» і «правих».

Покладанням квітів до обеліска Слави, могили загиблих підпільників та пам’ятника радянському воїнові-визволителю вшанували учасники ходи подвиг творців перемоги, подвиг, який має назавжди залишитися взірцем для нащадків.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0