Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Золотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відзначив День газовика

Time Додано: неділя, 13 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У міському палаці культури з нагоди Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України зібралися дві великі трудові родини: працівники Бердичівського управління філії “Укргазенергосервіс” та Бердичівського виробничого управління магістральних газопроводів. Традиційно свято розпочали із нагородження грамотами та преміями кращих із кращих працівників нафтогазової системи. Листи подяк того дня отримали від керівництва газових структур та від керівників міста та району більше десяти чоловік. Нагороджували газовиків за сумлінну працю та особистий внесок у розвиток газотранспортної системи, адже без їхньої роботи неможливим було б життя не лише мешканців Житомирської області, України, а й закордонних сусідів, наголосив у вітальній промові міський голова Василь Мазур.

Бердичів відзначив День газовика

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «У ваших колективах завжди із пошаною і любов’ю ставилися до тих людей, які довгий час пропрацювали на підприємствах і усе своє життя віддали улюбленій справі. Я переконаний, що нові керівники збережуть цю гарну традицію. Вітаю усіх із професійним святом, зичу вам щастя, здоров’я і усього найкращого.»

Урочистими, але водночас, щирими словами вітали своїх підлеглих керівники обох дружніх великих підприємств. Начальник лінійного управління “Укргазенергосервіс” Андрій Федорчук зазначив, що їхні підприємства і справді можуть вважати родинами, оскільки на роботі працівники одних із найважливіших структур міста та району проводять набагато більше часу, ніж вдома разом із сім’єю.

Андрій Федорчук, начальник лінійного управління “Укргазенергосервіс”: «Вітаю вас із професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, тепла у сімейному колі та у колективах.»

По закінченні вітальних промов, із професійним святом газовиків вітали працівники Міського палацу культури імені Шабельника. Гості свята із відчутним задоволенням слухали чудові голоси тріо “Віола”, та гучними оплесками наділяли усі танцювальні та співочі колективи.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0