Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відзначив День газовика

Time Додано: неділя, 13 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У міському палаці культури з нагоди Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України зібралися дві великі трудові родини: працівники Бердичівського управління філії “Укргазенергосервіс” та Бердичівського виробничого управління магістральних газопроводів. Традиційно свято розпочали із нагородження грамотами та преміями кращих із кращих працівників нафтогазової системи. Листи подяк того дня отримали від керівництва газових структур та від керівників міста та району більше десяти чоловік. Нагороджували газовиків за сумлінну працю та особистий внесок у розвиток газотранспортної системи, адже без їхньої роботи неможливим було б життя не лише мешканців Житомирської області, України, а й закордонних сусідів, наголосив у вітальній промові міський голова Василь Мазур.

Бердичів відзначив День газовика

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «У ваших колективах завжди із пошаною і любов’ю ставилися до тих людей, які довгий час пропрацювали на підприємствах і усе своє життя віддали улюбленій справі. Я переконаний, що нові керівники збережуть цю гарну традицію. Вітаю усіх із професійним святом, зичу вам щастя, здоров’я і усього найкращого.»

Урочистими, але водночас, щирими словами вітали своїх підлеглих керівники обох дружніх великих підприємств. Начальник лінійного управління “Укргазенергосервіс” Андрій Федорчук зазначив, що їхні підприємства і справді можуть вважати родинами, оскільки на роботі працівники одних із найважливіших структур міста та району проводять набагато більше часу, ніж вдома разом із сім’єю.

Андрій Федорчук, начальник лінійного управління “Укргазенергосервіс”: «Вітаю вас із професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, тепла у сімейному колі та у колективах.»

По закінченні вітальних промов, із професійним святом газовиків вітали працівники Міського палацу культури імені Шабельника. Гості свята із відчутним задоволенням слухали чудові голоси тріо “Віола”, та гучними оплесками наділяли усі танцювальні та співочі колективи.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0