Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відзначив 66-річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників

Time Додано: п'ятниця, 29 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Українському народові є що захищати й берегти, він вміє стояти до кінця, обороняючи свою Батьківщину, співають нині бердичівські артилеристи. Тому, хто у це не вірить, варто згадати події Великої Вітчизняної: у ці дні 66 років тому Радянська армія звільнила українську землю від фашистського війська. У Бердичеві по-особливому ставляться до визначних дат, пов’язаних із часами війни.

Бердичів відзначив 66-річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників

Інакше й бути не може: сьогоднішні інженери, лікарі, педагоги, чиновники, бізнесмени й решта, тих, кого прийнято називати будівничими країни, і на світ би не з’явилися, якби не ось ці старенькі, які з гордістю та гідністю займають місця у перших рядах міського Палацу культури, виблискуючи орденами й медалями. Ще не всі експонати Великої Вітчизняної розташувалися у музейних кімнатах, ще не всі імена загиблих відомі нащадкам, тож ті не все ще знають про найтрагічнішу сторінку в історії колишнього Союзу. Бердичів завжди буде одним із тих міст, де свято берегтимуть цю історію, запевняє міський голова Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Важко уявити, що 66 років тому, коли багатьох із присутніх у цій залі ще не було на світі, вирішувалася наша доля. Стояло питання – класичне й страшне: «Бути чи не бути миру на планеті? Бути чи не бути життю?». Ви, дорогі ветерани, сказали: «Бути!». Сказали це своєю мужністю, й любов’ю до рідної землі, сказали своїм життям. Тому усім, що у нас є, ми завдячуємо вам.»

У боях вони здобували тисячі перемог, сотні разів прощалися під звуки маршів, зі сльозами щастя зустрічали їх – стомлених та непереможних – у рідних домівках, губили розум від горя, отримавши страшну звістку про героїчну смерть... Нині на честь загиблих та живих героїв лунають пісні – у Бердичеві разом із артистами Палацу культури та Центру позашкільної освіти їх ветеранам дарували усі присутні у залі. Навіть на війні, коли нищили ворога, наші люди співали. Можливо, тому, їх вбивали тисячі й тисячі разів, а вони тисячі й тисячі разів воскресали, чим здобули собі немеркнучу славу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0