Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відзначив 65-річчя визволення України

Time Додано: четвер, 29 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичеві відбулися урочисті збори з нагоди 65-ої річниці визволення України від фашистських загарбників. Цього дня вшановували всіх, хто дарував щастя вільно жити на рідній землі. Нехай здоров’я буде міцним, доля гарною, а довголіття - мирним, побажав ветеранам міський голова. А молоді нагадав, що непрості уроки треба пам’ятати, і що Вітчизна, як мати, одна. Її треба любити, шанувати, робити багатою та квітучою. 28 жовтня 1944 року Україну визволили, і здавалося, лихоліття для неї скінчилося. Проте воїни продовжували боротися.

Бердичів відзначив 65-річчя визволення України

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми запитуємо себе: чому росіяни не зупинилися під Брянськом, чому українці не зупинилися під Львівщиною, а білоруси за Брестом? Чому поляки, звільнивши Польщу, продовжували йти вперед, адже їхні країни були звільнені? І розуміємо: не мали права, бо ворог був на всіх один — це фашизм”.

Зупинити його наступ було справою честі. І це зробили ветерани, визволителі, підпільники, які доклали героїчних зусиль задля того, аби коричнева чума не поширювалася світом. Пам’ять загиблих у війні вшанували хвилиною мовчання та покладанням вінків. Почесну місію доручили кращим представникам студентства і старшого покоління.

Забуяла під жовто-блакитним прапором пшенична нива, затанцювали у ній волошки, вийшли музики на вулицю, радіють життю. Раніше теж так було, доки не прийшла біда, не закрила небо чорним крилом. У своїх виступах артисти намагалися чимточніше передати тривожність та безжальність війни.

Буремне минуле не стирається з плином часу. Вся Україна вкрита обелісками. Вони як пам’ять, варта і засторога для всіх прийдешніх поколінь. Український народ — це переможець, якому не треба чужого і який уміє боронити своє. Нині підростають онуки та правнуки героїв. Останні зробили усе, аби наблизити Перемогу. І вона прийшла весняним дощем у травні 45-го. Артисти закликали глядачів берегти такий цінний здобуток і зігріватися сонячними мирними днями.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0