Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відзначив 65-річчя визволення України

Time Додано: четвер, 29 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У Бердичеві відбулися урочисті збори з нагоди 65-ої річниці визволення України від фашистських загарбників. Цього дня вшановували всіх, хто дарував щастя вільно жити на рідній землі. Нехай здоров’я буде міцним, доля гарною, а довголіття - мирним, побажав ветеранам міський голова. А молоді нагадав, що непрості уроки треба пам’ятати, і що Вітчизна, як мати, одна. Її треба любити, шанувати, робити багатою та квітучою. 28 жовтня 1944 року Україну визволили, і здавалося, лихоліття для неї скінчилося. Проте воїни продовжували боротися.

Бердичів відзначив 65-річчя визволення України

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми запитуємо себе: чому росіяни не зупинилися під Брянськом, чому українці не зупинилися під Львівщиною, а білоруси за Брестом? Чому поляки, звільнивши Польщу, продовжували йти вперед, адже їхні країни були звільнені? І розуміємо: не мали права, бо ворог був на всіх один — це фашизм”.

Зупинити його наступ було справою честі. І це зробили ветерани, визволителі, підпільники, які доклали героїчних зусиль задля того, аби коричнева чума не поширювалася світом. Пам’ять загиблих у війні вшанували хвилиною мовчання та покладанням вінків. Почесну місію доручили кращим представникам студентства і старшого покоління.

Забуяла під жовто-блакитним прапором пшенична нива, затанцювали у ній волошки, вийшли музики на вулицю, радіють життю. Раніше теж так було, доки не прийшла біда, не закрила небо чорним крилом. У своїх виступах артисти намагалися чимточніше передати тривожність та безжальність війни.

Буремне минуле не стирається з плином часу. Вся Україна вкрита обелісками. Вони як пам’ять, варта і засторога для всіх прийдешніх поколінь. Український народ — це переможець, якому не треба чужого і який уміє боронити своє. Нині підростають онуки та правнуки героїв. Останні зробили усе, аби наблизити Перемогу. І вона прийшла весняним дощем у травні 45-го. Артисти закликали глядачів берегти такий цінний здобуток і зігріватися сонячними мирними днями.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0