Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відзначив 65-річчя визволення України

Time Додано: четвер, 29 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Бердичеві відбулися урочисті збори з нагоди 65-ої річниці визволення України від фашистських загарбників. Цього дня вшановували всіх, хто дарував щастя вільно жити на рідній землі. Нехай здоров’я буде міцним, доля гарною, а довголіття - мирним, побажав ветеранам міський голова. А молоді нагадав, що непрості уроки треба пам’ятати, і що Вітчизна, як мати, одна. Її треба любити, шанувати, робити багатою та квітучою. 28 жовтня 1944 року Україну визволили, і здавалося, лихоліття для неї скінчилося. Проте воїни продовжували боротися.

Бердичів відзначив 65-річчя визволення України

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми запитуємо себе: чому росіяни не зупинилися під Брянськом, чому українці не зупинилися під Львівщиною, а білоруси за Брестом? Чому поляки, звільнивши Польщу, продовжували йти вперед, адже їхні країни були звільнені? І розуміємо: не мали права, бо ворог був на всіх один — це фашизм”.

Зупинити його наступ було справою честі. І це зробили ветерани, визволителі, підпільники, які доклали героїчних зусиль задля того, аби коричнева чума не поширювалася світом. Пам’ять загиблих у війні вшанували хвилиною мовчання та покладанням вінків. Почесну місію доручили кращим представникам студентства і старшого покоління.

Забуяла під жовто-блакитним прапором пшенична нива, затанцювали у ній волошки, вийшли музики на вулицю, радіють життю. Раніше теж так було, доки не прийшла біда, не закрила небо чорним крилом. У своїх виступах артисти намагалися чимточніше передати тривожність та безжальність війни.

Буремне минуле не стирається з плином часу. Вся Україна вкрита обелісками. Вони як пам’ять, варта і засторога для всіх прийдешніх поколінь. Український народ — це переможець, якому не треба чужого і який уміє боронити своє. Нині підростають онуки та правнуки героїв. Останні зробили усе, аби наблизити Перемогу. І вона прийшла весняним дощем у травні 45-го. Артисти закликали глядачів берегти такий цінний здобуток і зігріватися сонячними мирними днями.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0