Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відзначив 32-гу річницю Чорнобильської трагедії

Time Додано: четвер, 26 квіт. 2018, 17:21 ( 27 дн. назад )

32 роки котиться Україною відлуння страшного вибуху, що сколихнув мало не весь світ, нанісши важке поранення не одному поколінню українців. 26 квітня 86-го увійшло до історії людства, як день аварії на Чорнобильській АЕС, як символ народного героїзму та готовності жертвувати власними життями заради життів інших.

Бердичів відзначив 32-гу річницю Чорнобильської трагедії Бердичів відзначив 32-гу річницю Чорнобильської трагедії Бердичів відзначив 32-гу річницю Чорнобильської трагедії Бердичів відзначив 32-гу річницю Чорнобильської трагедії Бердичів відзначив 32-гу річницю Чорнобильської трагедії

Загиблих під час ліквідації аварії героїв, героїв, померлих від хвороб пізніше, героїв, котрі живуть сьогодні серед нас, вшановували на зібранні у Бердичеві.

Вважається, що стрибок напруги у мережі ЧАЕС спричинив два хімічні вибухи. 200 т урану в реакторі, 60 т радіоактивних речовин у повітрі, 10 днів горіння графіту і люди, котрі не мали всього необхідного для того, аби зупинити катастрофу, але таки зупинили її – люди, котрі, здається, в усі часи слугували для України єдиним ресурсом, що не відмовить за жодних умов...

Згадані ним людські чесноти – це стан душі, що не залежить від професії, продовжує Василь Мазур, це те, що спрацьовує як чіткий механізм у вирішальну, найвідповідальнішу хвилину.

Людство так і не навчилося сприймати те, що має, а чиясь недбалість та безглузді рішення, як і раніш, призводять до трагедій. При цьому завжди знаходяться ті, хто, жертвуючи собою, рятують життя прийдешніх поколінь. Через те ліквідаторам від народного депутата України Олександра Ревеги – слова туги, слова скорботи, слова безмежної шани та вдячності.

Чорнобиль покрив радіоактивним брудом територію, на якій мешкало близько 3-х млн. чоловік... Збитки, нанесені аварією, дорівнювали бюджетам кількох країн... Трагедії, на думку виступаючих на зібранні, викликаються безвідповідальністю та байдужістю.

Слова вдячності усім, хто організував зібрання та прийшов вшанувати чорнобильців, виказав Іван Осіпчук. У когось, можливо, квітень-травень 86-го стирається чи вже стерся з пам’яті, та лише не у нього та його соратників-ліквідаторів.

Доземно вклоняючись, Бердичів вшановує героїв-ліквідаторів вдячними словами, віршами та піснями, щирими оплесками, хвилиною мовчання. Квіти – живим землякам, квіти та вінки – до підніжжя пам’ятника загиблим. Із надією та вірою у те, що подібне жахіття ніколи більше не вразить Україну та світ...

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0