Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відвідав Посол Франції в Україні

Time Додано: четвер, 28 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

До Бердичева з офіційним візитом прибув Посол Франції в Україні Жак Фор. За українською традицією, його та членів французької делегації із короваєм зустріли бердичівські красуні, а також губернатор Житомирської області Сергій Рижук та міський голова Василь Мазур. Метою зустрічі представників двох співдружніх країн було питання завершення будівництва торгово-офісного та житлового комплексу “Оноре де Бальзака”.

Бердичів відвідав Посол Франції в Україні

У рамках зібрання проект розглядали, здебільшого, як потужну інвестицію, що принесе чимало коштів і французам, і українцям. Сергій Рижук зазначив: іноземні капіталовкладення у Житомирську область та в Бердичів зокрема надходили, надходять і будуть надходити.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Мы в Житомирской области работаем и будем работать масштабно, перспективно, используя самые современные методы организации бизнеса и привлечения инвестора. И нам кое-что удалось за этот период. Я вам без похвальства сообщаю, что за 9 месяцев Житомирская область по объему инвестиций и другим показателям инвестиционного процесса вышла с 26-го места на 1-е в Украине.»

На початку будівництва комплексу у нього було вкладено 13 млн. грн., розповів присутнім міський голова. Загальна сума сягатиме — 18 млн. Замовник та головний інвестор проекту Центру Бальзака Жан Рош згадав під час зустрічі 2004-ий рік, коли тільки зародилася ідея будівництва комплексу. Тоді, говорить він, саме керівництво міста допомогло йому зробити правильне рішення, що незабаром дасть свої плоди. Звичайно, дала про себе знати криза, але інвестор каже: французи чекати уміють. І незабаром вони та бердичівляни дочекаються урочистого відкриття Галереї.

Жан Рош, інвестор будівництва торгово-офісного та житлового комплексу “Оноре де Бальзака”: «Действительно, мы сегодня не приехали перерезать ленточку готового объекта. Тем не менее, мы сегодня начинаем реализацию объекта недвижимости, то есть не только продажу, а и аренду. Мы остаемся совладельцами части этого объекта. Будем здавать его в аренду и, естественно, заниматься эксплуатацией всего объекта.»

Жак Фор, Посол Франції в Україні: «Старт цьому проекту дав сам Оноре де Бальзак ще у 19-му сторіччі. Варто зазначити, що проект здійснювався із чіткою метою йти до кінця, незважаючи на усілякі негаразди та труднощі. Я впевнений, що через кілька місяців ми будемо святкувати його завершення.»

Комплекс Бальзака — багатофункціональний об’єкт, розповів присутнім директор “Української Торгової Гільдії” Віталій Бойко. В одній будівлі будуть розташовані приміщення різного призначення: торгового, соціального, туристичного, житлового, офісного та розважального.

Віталій Бойко, директор ТОВ “Українська Торгова Гільдія”: «Главными элементами комплекса будет музей Оноре де Бальзака. Он, наверне, добавите еще некоторое колличество очков в туристической привлекательности города Бердичева. там же появится большой конференц-зал для встреч, в том числе и послов Франции, Польши и других государств. Конечно, это бизнес-проект, поэтому там еще будет значительная часть коммерческих площадей. На сегодняшний день мы уже завершили переговоры с крупнейшей украинской сетью, которая готова выйти на територію Бердичева и предложить свій максимально широкий ассортимент для жителів города. В ближайшее время мы подпишем с ними контракт. Также организовуем галерею для представления магазинов всеукраинских сетей, для магазинов местных предпринимателей. У нас не будет ограничений для местного бизнеса. Будет предоставлена возможность и аренды, и покупки помещений.»

По завершенні офіційної зустрічі Василь Мазур вручив Послу пам’ятний подарунок — картину із зображенням Костелу св. Варвари, місця, де вінчалися Оноре де Бальзак та Евеліна Ганська. Після цього усі відвідали майже завершене будівництво комплексу. Не лише для того, щоб оглянути майбутні приміщення, а щоб подивитися на місто з висоти.

Приїзд Посла до Бердичева — не останній, кажуть Василь Мазур та сам Жак Фор. Він запевнив: тут розвиватимуть не лише сферу торгівлі та побуту, а й культурну, спортивну й освітянську галузі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0