Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відвідала Терпсихора

Time Додано: четвер, 25 лист. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

Давньогрецька муза Терпсихора, покровителька танцю, відкрила у Бердичеві перший обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Феєрверк танцю”. У міському Палаці культури вона зібрала 28 танцювальних колективів Житомирщини, аби ті показали, на що здатні тіла їхніх учасників, які па ті можуть виробляти на сцені. Ідея проведення цього фестивалю зародилася у бердичівських педагогів ЦПО ім.. О. Разумкова та у їхніх житомирських колег вже давно. Поліська земля багата на талановитих дітей, говорять організатори конкурсу, тому вони і вирішили зібрати їх усіх в одній залі.

Бердичів відвідала Терпсихора

Олена Боровська, організатор обласного фестивалю-конкурсу “Феєрверк танцю”: «З ініціативи Житомирського управління освіти та ЦНТТ учнівської молоді, вирішили провести цей фестиваль саме в Бердичеві у прекрасному Палаці культури. Ми думаємо, що цей фестиваль не останній. Дивлячись на наших дітей, ми бачимо, що у нас є надія на творче майбутнє.»

Понад 600 учасників з міст та сіл Житомирщини демонстрували глядачам та суддям свої оригінальні номери. Зрозуміло, кажуть організатори, що будуть і призові місця, і гран-прі. Але для всіх учасників вони підготували особливий подарунок.

Альбін Цалко, директор обласного ЦНТТ учнівської молоді: «У переддень дні святого Миколая ми проведемо гала-концерт хореографічного мистецтва. У Новограді-Волинському ми вже провели аналогічний фестиваль вокального мистецтва. Тож вся Житомирська область побачить наших найкращих зірочок, наших юних талантів.»

Бердичів на цьому фестивалі представляли 7 танцювальних колективів. Учасники зразкового ансамблю “Яринка” 17-ої школи у своєму танці розповіли глядачам про те, як діти радіють життю, щасливому дитинству та міцній дружбі.

Тетяна Сушицька, учасниця зразкового ансамблю “Яринка” (м. Бердичів) : «Я гадаю, що на цьому конкурсі наш колектив був найкращим. Ми готувалися до цього дня весь навчальний рік, а також літом. Це було дуже цікаво: вивчати й розвивати наші танцювальні навички.»

Учасники танцювального колективу “Колібрі” (ЦПО ім. Разумкова) теж вважають, що їхній виступ заслужив оцінки “відмінно”, адже вони готувалися до фестивалю довгий час. Вже неодноразово діти поверталися переможцями з різноманітних конкурсів. Головним секретом успіху вважають репетиції.

Віктор Вауліч, учасник танцювального ансамблю “Колібрі” (м. Бердичів) : «Ми дуже хвилювалися, коли виступали. Ми завжди добре виступаємо на конкурсах, бо щодня ходимо на репетиції, не прогулюємо їх.»

Якщо для бердичівлян сцена міського Палацу культури вже давно стала рідною, то деякі гості міста виступали тут вперше. Тож, коли їхали сюди, хвилювалися не лише за те, як відтанцюють номер, а й як представлять своє місто чи село. Хвилювання, кажуть, пройшло вже у перші хвилини початку фестивалю.

Олена Сидорчук, учасниця танцювального ансамблю “Звягельчанка” (м. Новоград-Волинський) : «Враження гарне. Дуже гарно Бердичів приймає. Та взагалі, місто чудове. Можливо, ми знайдемо тут нових друзів.»

Дарина Сіміряжко, учасниця танцювального ансамблю “Асорті” (м. Коростишів): «Мені дуже сподобався Бердичів і сподобалось саме відкриття цього конкурсу.»

Для усіх конкурсантів організатори заздалегідь підготували дипломи та грамоти. Якщо станеться так, як вони задумали, то, можливо, наступного року Бердичів знову прийматиме у себе талановитих дітей. “Феєрверк танцю”, сподіваються педагоги, стане для його учасників першим кроком до успіху.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0