Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відсвяткував Покрову

Time Додано: четвер, 15 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У православних храмах Бердичева відзначили Свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цього ж дня, тільки у Х-му сторіччі, так само людно було у Влахерському храмі, що розташовувався у Константинополі: тамтешні прихожани молилися за те, щоб Господь відвів їх від біди — уберіг від турецької навали. Там і трапилася надзвичайна подія.

Бердичів відсвяткував Покрову

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: “Блаженному юродивому Андрею и его ученику Епифанию было открыто чудесное явление пришествия Богородицы с небес к земле ... в сопровождении Иоанна Крестителя и Иоанна Богослова с сонмом святых угодников и бесплотных сил небесных. И снизошла Богородица к земле, откуда раздавались стоны страждущего народа ... Со слезами молилася Она своему Сыну о ниспослании помощи.”

Богородиця зняла із себе Покрову й розстелила її над усіма, хто знаходився у храмі. Яскравішою від блискавки та більшою, ніж хмари у небі, була та Покрова, розповідають священники. Вона випромінювала особливу благодать на усіх вірян.

Про побачене чудо Андрій та його учень розповіли усім. Натхненні такою розповіддю греки вийшли проти ворога і перемогли його. Мабуть тому, Матір Божу вважають своєю покровителькою воїни.

Явлення Богородиці, що відбулося понад 10 сторіч тому, й нині вселяє в людей велику силу віри, даючи їм впевненість у тому, що усі вони усиновлені Дівою Марією та захищені її Покровою.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: “Ни в дни испытаний для нашего Отечества, ни в дни трудностей для каждой семьи, ни в дни потерь, скорби и иных проблем мы не должны падать духом, не должны унывать, а должны взирать на небо и престол Всевышнего, где находится Царица Неба и Земли, которая неустанно приносит свои материнские молитвы за всех нас. Безусловно, Божья помощь будет оказана и чудо совершится в каждой верующей душе... Ныне мы молимся Богородице: радуйся, Благодатная, Господь с Тобою и с нами. Аминь.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0