Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відсвяткував Покрову

Time Додано: четвер, 15 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У православних храмах Бердичева відзначили Свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цього ж дня, тільки у Х-му сторіччі, так само людно було у Влахерському храмі, що розташовувався у Константинополі: тамтешні прихожани молилися за те, щоб Господь відвів їх від біди — уберіг від турецької навали. Там і трапилася надзвичайна подія.

Бердичів відсвяткував Покрову

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: “Блаженному юродивому Андрею и его ученику Епифанию было открыто чудесное явление пришествия Богородицы с небес к земле ... в сопровождении Иоанна Крестителя и Иоанна Богослова с сонмом святых угодников и бесплотных сил небесных. И снизошла Богородица к земле, откуда раздавались стоны страждущего народа ... Со слезами молилася Она своему Сыну о ниспослании помощи.”

Богородиця зняла із себе Покрову й розстелила її над усіма, хто знаходився у храмі. Яскравішою від блискавки та більшою, ніж хмари у небі, була та Покрова, розповідають священники. Вона випромінювала особливу благодать на усіх вірян.

Про побачене чудо Андрій та його учень розповіли усім. Натхненні такою розповіддю греки вийшли проти ворога і перемогли його. Мабуть тому, Матір Божу вважають своєю покровителькою воїни.

Явлення Богородиці, що відбулося понад 10 сторіч тому, й нині вселяє в людей велику силу віри, даючи їм впевненість у тому, що усі вони усиновлені Дівою Марією та захищені її Покровою.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: “Ни в дни испытаний для нашего Отечества, ни в дни трудностей для каждой семьи, ни в дни потерь, скорби и иных проблем мы не должны падать духом, не должны унывать, а должны взирать на небо и престол Всевышнего, где находится Царица Неба и Земли, которая неустанно приносит свои материнские молитвы за всех нас. Безусловно, Божья помощь будет оказана и чудо совершится в каждой верующей душе... Ныне мы молимся Богородице: радуйся, Благодатная, Господь с Тобою и с нами. Аминь.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0