Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відсвяткував Покрову

Time Додано: четвер, 15 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У православних храмах Бердичева відзначили Свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цього ж дня, тільки у Х-му сторіччі, так само людно було у Влахерському храмі, що розташовувався у Константинополі: тамтешні прихожани молилися за те, щоб Господь відвів їх від біди — уберіг від турецької навали. Там і трапилася надзвичайна подія.

Бердичів відсвяткував Покрову

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: “Блаженному юродивому Андрею и его ученику Епифанию было открыто чудесное явление пришествия Богородицы с небес к земле ... в сопровождении Иоанна Крестителя и Иоанна Богослова с сонмом святых угодников и бесплотных сил небесных. И снизошла Богородица к земле, откуда раздавались стоны страждущего народа ... Со слезами молилася Она своему Сыну о ниспослании помощи.”

Богородиця зняла із себе Покрову й розстелила її над усіма, хто знаходився у храмі. Яскравішою від блискавки та більшою, ніж хмари у небі, була та Покрова, розповідають священники. Вона випромінювала особливу благодать на усіх вірян.

Про побачене чудо Андрій та його учень розповіли усім. Натхненні такою розповіддю греки вийшли проти ворога і перемогли його. Мабуть тому, Матір Божу вважають своєю покровителькою воїни.

Явлення Богородиці, що відбулося понад 10 сторіч тому, й нині вселяє в людей велику силу віри, даючи їм впевненість у тому, що усі вони усиновлені Дівою Марією та захищені її Покровою.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: “Ни в дни испытаний для нашего Отечества, ни в дни трудностей для каждой семьи, ни в дни потерь, скорби и иных проблем мы не должны падать духом, не должны унывать, а должны взирать на небо и престол Всевышнего, где находится Царица Неба и Земли, которая неустанно приносит свои материнские молитвы за всех нас. Безусловно, Божья помощь будет оказана и чудо совершится в каждой верующей душе... Ныне мы молимся Богородице: радуйся, Благодатная, Господь с Тобою и с нами. Аминь.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0