Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відсвяткував Покрову

Time Додано: четвер, 15 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У православних храмах Бердичева відзначили Свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цього ж дня, тільки у Х-му сторіччі, так само людно було у Влахерському храмі, що розташовувався у Константинополі: тамтешні прихожани молилися за те, щоб Господь відвів їх від біди — уберіг від турецької навали. Там і трапилася надзвичайна подія.

Бердичів відсвяткував Покрову

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: “Блаженному юродивому Андрею и его ученику Епифанию было открыто чудесное явление пришествия Богородицы с небес к земле ... в сопровождении Иоанна Крестителя и Иоанна Богослова с сонмом святых угодников и бесплотных сил небесных. И снизошла Богородица к земле, откуда раздавались стоны страждущего народа ... Со слезами молилася Она своему Сыну о ниспослании помощи.”

Богородиця зняла із себе Покрову й розстелила її над усіма, хто знаходився у храмі. Яскравішою від блискавки та більшою, ніж хмари у небі, була та Покрова, розповідають священники. Вона випромінювала особливу благодать на усіх вірян.

Про побачене чудо Андрій та його учень розповіли усім. Натхненні такою розповіддю греки вийшли проти ворога і перемогли його. Мабуть тому, Матір Божу вважають своєю покровителькою воїни.

Явлення Богородиці, що відбулося понад 10 сторіч тому, й нині вселяє в людей велику силу віри, даючи їм впевненість у тому, що усі вони усиновлені Дівою Марією та захищені її Покровою.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: “Ни в дни испытаний для нашего Отечества, ни в дни трудностей для каждой семьи, ни в дни потерь, скорби и иных проблем мы не должны падать духом, не должны унывать, а должны взирать на небо и престол Всевышнего, где находится Царица Неба и Земли, которая неустанно приносит свои материнские молитвы за всех нас. Безусловно, Божья помощь будет оказана и чудо совершится в каждой верующей душе... Ныне мы молимся Богородице: радуйся, Благодатная, Господь с Тобою и с нами. Аминь.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0