Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відгуляв Масляну

Time Додано: неділя, 01 бер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Народну традицію, згідно якої останній тиждень перед початком Великого посту потрібно провести весело, у Бердичеві успішно підтримано. Мінлива та непередбачувана погода не завадила мешканцям та гостям міста прийти до Парку ім. Т. Шевченка, щоб відзначити Масляну. Попереду дні суворої поведінки та усіляких обмежень, отже люди намагалися провести зиму яскраво та незабутньо: з музикою та незмінним атрибутом Масляної — млинцями та варениками.

Бердичів відгуляв Масляну

Гість свята: «Свято у Бердичеві чудове. Ми тут із самого початку, скушували вже і млинці, і вареники зі шкварками. Були навіть на спортмайданчику. Взагалі тут дуже весело, люди дуже приємні: ми до вас приїхали у гості з міста Очаків.»

Гість свята: «Мы вместе служили и теперь вот собираемся — бойцы спецназа ВДВ. Хочется посидеть, вспомнить молодость и, естественно, попробовать блинчики. Без них сегодня никуда.»

Організатори свята радували усіх численними виступами співочих й танцювальних колективів та іншими приємними сюрпризами, намагаючись підсолодити пігулку глядачам, які замість того, щоб стояти у черзі за млинцями, обрали місце біля центральної сцени. Не бракувало й різних конкурсів, у яких разом із дітьми брали участь і дорослі.

Гостя свята: «Я по житті смілива. Чого б не підіграти дітям у такому конкурсі, тим самим і їм, і собі створивши гарний настрій? Тому ні про яку сміливість мова не йде — це звичайна участь у гарному святі.»

Бажаючих скуштувати млинців у парку було вдосталь. В одному з наметів їх — на два смаки: 6 грн. - і їж собі на здоров’я млинець із лівером або ж із сиром та родзинками. Але деякі бердичівляни все ж таки надають перевагу власноруч виготовленому.

Гостя свята: «Робила я і з маком млинці, і з сиром. Вареники також ліпила. Все, чого вимагає свято, у мене вдома є. Вітаю усіх зі святом: головне, щоб Господь не дав нам гіршого життя і щоб ми не відчували кризи, а лише сонечко нам сяяло.»

«Не все котові Масляна» - констатує відомий афоризм, натякаючи на швидкоплинність свята та суворість посту. Щодо останнього, то його неодмінно має скрасити прихід чарівної дівчини, яка змусить піти геть довгу і холодну зиму та оживить усе навколо.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0