Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів відгуляв Масляну

Time Додано: неділя, 01 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Народну традицію, згідно якої останній тиждень перед початком Великого посту потрібно провести весело, у Бердичеві успішно підтримано. Мінлива та непередбачувана погода не завадила мешканцям та гостям міста прийти до Парку ім. Т. Шевченка, щоб відзначити Масляну. Попереду дні суворої поведінки та усіляких обмежень, отже люди намагалися провести зиму яскраво та незабутньо: з музикою та незмінним атрибутом Масляної — млинцями та варениками.

Бердичів відгуляв Масляну

Гість свята: «Свято у Бердичеві чудове. Ми тут із самого початку, скушували вже і млинці, і вареники зі шкварками. Були навіть на спортмайданчику. Взагалі тут дуже весело, люди дуже приємні: ми до вас приїхали у гості з міста Очаків.»

Гість свята: «Мы вместе служили и теперь вот собираемся — бойцы спецназа ВДВ. Хочется посидеть, вспомнить молодость и, естественно, попробовать блинчики. Без них сегодня никуда.»

Організатори свята радували усіх численними виступами співочих й танцювальних колективів та іншими приємними сюрпризами, намагаючись підсолодити пігулку глядачам, які замість того, щоб стояти у черзі за млинцями, обрали місце біля центральної сцени. Не бракувало й різних конкурсів, у яких разом із дітьми брали участь і дорослі.

Гостя свята: «Я по житті смілива. Чого б не підіграти дітям у такому конкурсі, тим самим і їм, і собі створивши гарний настрій? Тому ні про яку сміливість мова не йде — це звичайна участь у гарному святі.»

Бажаючих скуштувати млинців у парку було вдосталь. В одному з наметів їх — на два смаки: 6 грн. - і їж собі на здоров’я млинець із лівером або ж із сиром та родзинками. Але деякі бердичівляни все ж таки надають перевагу власноруч виготовленому.

Гостя свята: «Робила я і з маком млинці, і з сиром. Вареники також ліпила. Все, чого вимагає свято, у мене вдома є. Вітаю усіх зі святом: головне, щоб Господь не дав нам гіршого життя і щоб ми не відчували кризи, а лише сонечко нам сяяло.»

«Не все котові Масляна» - констатує відомий афоризм, натякаючи на швидкоплинність свята та суворість посту. Щодо останнього, то його неодмінно має скрасити прихід чарівної дівчини, яка змусить піти геть довгу і холодну зиму та оживить усе навколо.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0