Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів в диму. Горить міське сміттєзвалище.

Time Додано: середа, 10 вер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Третій день поспіль на Бердичів прямують отруйні хмари диму. Містом розповсюджується їдкий сморід. Горить міське сміттєзвалище. Починаючи із серпня, пожежа там спалахує вп’яте, говорить директор ТОВ «Полісся Екосфера» Андрій Борисов. Досі вдавалося впоратися власними силами, каже він, та цього разу самим локалізувати пожежу не вдалося. Із 5-ти гектарів, що їх займає сміттєзвалище, за попередніми підрахунками, вогнем пошкоджено третину.

Бердичів в диму. Горить міське сміттєзвалище.

Андрій Борисов директор ТОВ «Полісся Екосфера»: «Просили ми допомоги у міськвиконкому. Сьогодні вони намагалися нам допомогти — направили сюди дві пожежні машини. Ті приїхали, побули тут трохи, попросили 100 л. пального. Потім ще разок вилили машину води і поїхали...»

Після від’їзду пожежних, гасінням вогню займалися лише бульдозер та водовоз «Полісся Екосфери», говорить Андрій Борисов. Зрозуміло, каже директор товариства, такою кількістю техніки, вчасно пожежу не локалізувати.

Андрій Борисов директор ТОВ «Полісся Екосфера»: «Починаючи із завтрашнього дня, ми спробуємо підключити до робіт самосвали та екскаватор. Будемо засипати це все землею. Надіємося, що за 1-2 дня впораємося. Якщо лише власними силами.»

Та ось на сміттєзвалищі знову з’явилися пожежні. Поки що лише

заступник начальника СДПЧ-9 Олександр Погребняк, який розповів: спочатку вогнеборці працювали на своєму пальному, коли воно закінчилося, у хід пішло пальне, що надало «Полісся Екосфера». Теж саме він пояснив і в.о. начальника управління ЖКГ та НС.

Олександр Погребняк заступник начальника СДПЧ-9: «Автомобіль працював близько 3-х годин. На 1 машину йде 25 л. в годину. Це вже 75 літрів. А тут приїхала ще одна. Рахуйте... Нам сьогодні пожежі немає чим гасити. Вчора був напружений день, кілька викликів. А держава не забезпечує необхідним.»

Різні джерела говорять, згоряння полімерів, яких на звалищі більш, ніж досить, призводить до утворення стійких токсичних речовин, у тому числі, діоксинів, що стають причинами страшних хвороб. Будь-яка пластмаса, додана до вогнища, створює своєрідний міні-реактор із виробництва та викиду цієї небезпечної речовини.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніко

Chatbubbles Коментарів: 0