Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів в диму. Горить міське сміттєзвалище.

Time Додано: середа, 10 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Третій день поспіль на Бердичів прямують отруйні хмари диму. Містом розповсюджується їдкий сморід. Горить міське сміттєзвалище. Починаючи із серпня, пожежа там спалахує вп’яте, говорить директор ТОВ «Полісся Екосфера» Андрій Борисов. Досі вдавалося впоратися власними силами, каже він, та цього разу самим локалізувати пожежу не вдалося. Із 5-ти гектарів, що їх займає сміттєзвалище, за попередніми підрахунками, вогнем пошкоджено третину.

Бердичів в диму. Горить міське сміттєзвалище.

Андрій Борисов директор ТОВ «Полісся Екосфера»: «Просили ми допомоги у міськвиконкому. Сьогодні вони намагалися нам допомогти — направили сюди дві пожежні машини. Ті приїхали, побули тут трохи, попросили 100 л. пального. Потім ще разок вилили машину води і поїхали...»

Після від’їзду пожежних, гасінням вогню займалися лише бульдозер та водовоз «Полісся Екосфери», говорить Андрій Борисов. Зрозуміло, каже директор товариства, такою кількістю техніки, вчасно пожежу не локалізувати.

Андрій Борисов директор ТОВ «Полісся Екосфера»: «Починаючи із завтрашнього дня, ми спробуємо підключити до робіт самосвали та екскаватор. Будемо засипати це все землею. Надіємося, що за 1-2 дня впораємося. Якщо лише власними силами.»

Та ось на сміттєзвалищі знову з’явилися пожежні. Поки що лише

заступник начальника СДПЧ-9 Олександр Погребняк, який розповів: спочатку вогнеборці працювали на своєму пальному, коли воно закінчилося, у хід пішло пальне, що надало «Полісся Екосфера». Теж саме він пояснив і в.о. начальника управління ЖКГ та НС.

Олександр Погребняк заступник начальника СДПЧ-9: «Автомобіль працював близько 3-х годин. На 1 машину йде 25 л. в годину. Це вже 75 літрів. А тут приїхала ще одна. Рахуйте... Нам сьогодні пожежі немає чим гасити. Вчора був напружений день, кілька викликів. А держава не забезпечує необхідним.»

Різні джерела говорять, згоряння полімерів, яких на звалищі більш, ніж досить, призводить до утворення стійких токсичних речовин, у тому числі, діоксинів, що стають причинами страшних хвороб. Будь-яка пластмаса, додана до вогнища, створює своєрідний міні-реактор із виробництва та викиду цієї небезпечної речовини.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніко

Chatbubbles Коментарів: 0