Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів урочисто відзначив День Перемоги

Time Додано: середа, 09 трав. 2018, 17:56 ( 9 міс. назад )

Ветерани й учасники ІІ Світової, герої-захисники незалежної української держави, представники влади, батьки та рідні загиблих на сході України бердичівлян, громадськість – Бердичів зібрався біля Вічного Вогню та Меморіалу «Слава Героям!», аби відзначити День Перемоги над нацизмом у 2-й Світовій війні, вшанувати подвиг своїх співвітчизників, які на фронтах боролися проти гітлерівців, тих, хто знешкоджував ворога у підпіллі та партизанських загонах, хто робив все для перемоги у тилу – випускаючи зброю, сіючи та збираючи хліб на полях тощо. Бердичів зібрався, аби схилити голову у пам’ять про мільйони загиблих, померлих й закатованих у тій війні, у пам’ять про ті невимовні страждання, що їх пережила мало не кожна українська родина. За переконанням Бердичівського міського голови Василя Мазура, 2-га Світова вкарбувала до свідомості українців найважливіший у світі урок: цей жах не має права повторитися знову.

Бердичів урочисто відзначив День Перемоги Бердичів урочисто відзначив День Перемоги Бердичів урочисто відзначив День Перемоги Бердичів урочисто відзначив День Перемоги Бердичів урочисто відзначив День Перемоги

Сьогодні Бердичів й Україна дякують дітям повоєнних років та усім тим, хто власними руками розчищали місто і країну від завалів, піднявши їх з руїн, продовжує Василь Мазур.

Ніколи українці не були ласими до чужого, але й піднімати руку на своє не дозволяли, нагадує народний депутат України Олександр Ревега. В Україні, наголосив, ніколи й ніхто не знецінить і не применшить внесок її народу у перемогу над нацистами.

Їх залишилися одиниці – тих, хто воював з німцями у 41-45-х рр. Не думали, кажуть, що до мирного життя, досягнутого такою великою кров’ю, знову увірветься війна. Але ветерани не мають сумніву: їхні нащадки будуть гідними дідівської слави. Вони вже довели свою гідність та мужність.

Володимир Приходько – один із тих, кого називають героєм трудового фронту: коли розпочалася війна, йому було лише 10 років, а вже у 44-му Володимир працював токарем на «Прогресі».

Доки окремі «диванні» патріоти й експерти намагаються протиставити ветеранів 2-ї Світової й Героїв нинішньої війни, останні, принаймні, у Бердичеві, на 9 Травня стоять пліч-о-пліч із головними винуватцями Дня Перемоги. Дякують їм за життя і запевняють, що пам’ять про подвиг борців із фашизмом не буде стерта.

Більш ніж Америка, Англія, Франція та Канада разом узяті втратила у 2-й Світовій війні Україна, лунало на зібранні, загалом – від 8 до 10 мільйонів осіб. Понад 700 міст та містечок перетворилися на руїни, 28 тисяч сіл, близько 300 тисяч господарств. Українці пережили голод, хвороби, знущання і вийшли переможцями зі смертельної битви з ворогом. Перемогли тоді – переможуть і сьогодні, переконані у країні, адже на захисті української держави стоять справжні професіонали й патріоти. І сьогодні, вважають у Бердичеві, як ніколи, важливо згуртуватися навколо мирної, квітучої та успішної України. А дух Великої Перемоги, на думку містян, має допомогти у цьому.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0