Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів урочисто відзначив День Перемоги

Time Додано: середа, 09 трав. 2018, 17:56 ( 14 дн. назад )

Ветерани й учасники ІІ Світової, герої-захисники незалежної української держави, представники влади, батьки та рідні загиблих на сході України бердичівлян, громадськість – Бердичів зібрався біля Вічного Вогню та Меморіалу «Слава Героям!», аби відзначити День Перемоги над нацизмом у 2-й Світовій війні, вшанувати подвиг своїх співвітчизників, які на фронтах боролися проти гітлерівців, тих, хто знешкоджував ворога у підпіллі та партизанських загонах, хто робив все для перемоги у тилу – випускаючи зброю, сіючи та збираючи хліб на полях тощо. Бердичів зібрався, аби схилити голову у пам’ять про мільйони загиблих, померлих й закатованих у тій війні, у пам’ять про ті невимовні страждання, що їх пережила мало не кожна українська родина. За переконанням Бердичівського міського голови Василя Мазура, 2-га Світова вкарбувала до свідомості українців найважливіший у світі урок: цей жах не має права повторитися знову.

Бердичів урочисто відзначив День Перемоги Бердичів урочисто відзначив День Перемоги Бердичів урочисто відзначив День Перемоги Бердичів урочисто відзначив День Перемоги Бердичів урочисто відзначив День Перемоги

Сьогодні Бердичів й Україна дякують дітям повоєнних років та усім тим, хто власними руками розчищали місто і країну від завалів, піднявши їх з руїн, продовжує Василь Мазур.

Ніколи українці не були ласими до чужого, але й піднімати руку на своє не дозволяли, нагадує народний депутат України Олександр Ревега. В Україні, наголосив, ніколи й ніхто не знецінить і не применшить внесок її народу у перемогу над нацистами.

Їх залишилися одиниці – тих, хто воював з німцями у 41-45-х рр. Не думали, кажуть, що до мирного життя, досягнутого такою великою кров’ю, знову увірветься війна. Але ветерани не мають сумніву: їхні нащадки будуть гідними дідівської слави. Вони вже довели свою гідність та мужність.

Володимир Приходько – один із тих, кого називають героєм трудового фронту: коли розпочалася війна, йому було лише 10 років, а вже у 44-му Володимир працював токарем на «Прогресі».

Доки окремі «диванні» патріоти й експерти намагаються протиставити ветеранів 2-ї Світової й Героїв нинішньої війни, останні, принаймні, у Бердичеві, на 9 Травня стоять пліч-о-пліч із головними винуватцями Дня Перемоги. Дякують їм за життя і запевняють, що пам’ять про подвиг борців із фашизмом не буде стерта.

Більш ніж Америка, Англія, Франція та Канада разом узяті втратила у 2-й Світовій війні Україна, лунало на зібранні, загалом – від 8 до 10 мільйонів осіб. Понад 700 міст та містечок перетворилися на руїни, 28 тисяч сіл, близько 300 тисяч господарств. Українці пережили голод, хвороби, знущання і вийшли переможцями зі смертельної битви з ворогом. Перемогли тоді – переможуть і сьогодні, переконані у країні, адже на захисті української держави стоять справжні професіонали й патріоти. І сьогодні, вважають у Бердичеві, як ніколи, важливо згуртуватися навколо мирної, квітучої та успішної України. А дух Великої Перемоги, на думку містян, має допомогти у цьому.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0