Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів урочисто відзначив День Конституції України

Time Додано: субота, 29 черв. 2019, 15:03 ( більше 1 року назад )

У часи, коли Україна зі зброєю у руках відстоює своє право на єдність й територіальну цілісність, відзначення Дня її Конституції – це не просто тому, що так треба. Говорячи про Основний Закон України, згадуючи етапи його становлення та прийняття, українці по-особливому близько сприймають факти про зусилля та втрати, що лягали на вівтар перемоги у різні етапи вітчизняної історії.

Бердичів урочисто відзначив День Конституції України

Годину Державності, присвячену українській Конституції, влаштували у молодіжному центрі «М-Формація». Серед іншого, згадали про те, що витоки конституційного мислення в Україні сягають часів Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Хмельницького, Орлика, Грушевського, Скоропадського. Конституція України – одна з наймолодших у світі, водночас її корені чи не найглибші. Звісно, мова, насамперед, йшла про Конституцію Пилипа Орлика.

Про історію становлення Конституції України та про цікаві факти, з цим пов’язані, розповіла вчителька історії та права 14-го колегіуму і 3-ї школи Алла Ценко. 15 абсолютно різних законопроектів надійшло від конституційної комісії, політичних партій, окремих депутатів.

Конституція – це не просто слово: це – знаковий документ, зазначив у своєму виступі депутат Бердичівської міської ради Василь Толочко.

Основний Закон України, продовжив Василь Толочко, у різні часи захищали юристи, захищали правники. Сьогодні Конституцію на сході держави у боях із ворогом боронять бійці її Збройних Сил.

У свою чергу, бердичівська молодь нагадує: людина – це інтелект, воля, емоції, а ще – соціальна зрілість та соціальні функції, і все це разом має навчити її вміти визначати істину у безлічі різних фактів та подій. Звідси – необхідність правового виховання у дусі поваги до Закону. Вони, як і решта присутніх у залі, є народ, і право визначати, як житиме держава, яким курсом йтиме, належить виключно народу, громадянам України. Саме народ України вирішує, кому йти до влади, а кому слід залишити її. Так оголошує Основний Закон, ім’я якому – Конституція.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0