Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів у 2018 році. Галузь ЖКГ. Засідання виконавчого комітету.

Time Додано: середа, 27 лют. 2019, 16:32 ( 26 дн. назад )

У поточних ремонтах, обслуговуючи об’єкти – загалом у штатному режимі відпрацювали у 2018-му році працівники галузі ЖКГ у Бердичеві, відзвітував на останньому засіданні виконавчого комітету заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Завдяки фінансуванню з міського та державного бюджету, зазначив, вдалося виконати цілий ряд робіт. Майже 60,0 млн. грн. виділило місто на підтримку галузі.

Бердичів у 2018 році. Галузь ЖКГ. Засідання виконавчого комітету.

Шляхом проведення 2-х конкурсів у Бердичеві спробували підтримати ОСББ (у результаті переможцями стали 8 об’єднань, на підтримку яких передбачили майже 0,7 млн. грн. з умовою співфінансування). Той, хто зумів взяти участь власними коштами, зауважив заступник, думається, ефект відчув.

Згідно змін у законодавстві, продовжив Сергій Онофрійчук, у минулому році у Бердичеві був проведений конкурс на управителів багатоквартирних будинків.

Одним із найпроблемніших залишалося минулоріч місцеве водопровідно-каналізаційне господарство, констатував доповідач. Місцева казна підтримала його 10,0 млн. грн.

Понад 8,0 млн. грн. у 2018-му виділило місто КП «Бердичівтеплоенерго», веде далі Сергій Онофрійчук. Із них 0,7 млн. грн. було витрачено на встановлення теплових лічильників, а 7,4 млн. грн. – на погашення різниці у тарифах.

Не все заплановане вдалося втілити минулого року у дорожньому господарстві, зазначив заступник: виходили з тих коштів, що були виділені. А це – 15,0 млн. грн, і пішли вони на капремонт вулиць і тротуарів, а також на поточний ремонт 21-ї вулиці.

Утримання й поточний ремонт об’єктів благоустрою, технічні засоби, дорожні розмітки та знаки, ямкові ремонти, грейдерування й вуличне освітлення, ліквідація стихійних сміттєзвалищ й утримання кладовища: майже 19,0 млн. грн., зі слів Сергія Онофрійчука, було виділено на благоустрій Бердичева.

Щодо сфери транспортного забезпечення, то головною подією у ній стало проведення конкурсу на перевезення, продовжив посадовець. Готувалися до того з півроку, додав, і не всі перевізники залишилися задоволені результатами. Хтось виграти так і не зміг.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0