Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів цирковий в усій свої красі постав у День міста

Time Додано: середа, 27 черв. 2018, 12:05 ( 9 міс. назад )

«Приїзд до міста одного паяца важить для здоров’я більше, аніж 10 мулів, навантажених ліками»… Коли вірити цьому давньому твердженню, то бердичівляни – люди з богатирським здоров’ям, а ті, хто у День народження Бердичева побував у міському Палаці культури, до того ж надовго збагачені потужним потенціалом енергії й позитиву. Адже до Бердичева не приїхали – у ньому живуть і творять одразу кілька циркових шкіл. Кожна зі своєю історією, зі своїм іменем, зі своїм почерком, стилем та харизмою. Цьогоріч місто відзначатиме 40 років з моменту появи у ньому першої циркової студії, нагадав усім присутнім на шоу-програмі «Бердичів цирковий» її засновник, Заслужений працівник культури України, кавалер ордену міста Бердичева Валентин Моцний. До його привітань приєдналися керівники усіх місцевих осередків циркового мистецтва.

Бердичів цирковий в усій свої красі постав у День міста

На чотирьох китах стоїть Бердичів цирковий, і ім’я їм «Диваки», «Жанр», «Різома» та «Візаві». Понад 500 вихованців, починаючи з 2004-го, пройшли через руки та серце гімнаста-еквілібриста Петра Герасименка, і з того часу для багатьох у країні слово «Жанр» міцно асоціюється з Бердичевом та цирковим мистецтвом найвищого ґатунку. На рік молодші за «жанрівців» школи «Візаві» та «Різома». Першу очолює головний клоун міста Ігор Коваль (до речі, жонглер-еквілібрист, котрий вийшов із «Диваків»). Другу заснував артист зі світовим ім’ям, Заслужений артист України, «Золотий клоун» Анатолій Залевський. Найстарші у цьому списку «Диваки»: 39 років тому вперше здивував ними Бердичів та країну Валентин Моцний, а нині марку так само «моцно» тримає повітряна гімнастка Світлана Бардадимова.

Щоразу ці люди роблять все можливе для того, аби глядач на їхніх шоу, затамувавши подих, отримував насолоду від побаченого, аби було захоплююче, а коли треба, весело й кумедно. І аби жоден у залі не відчув, що за всіма цими трюками й сценками стоїть скажена праця, часто – на межі людських можливостей. Їхня ж бо місія, вважають бердичівські циркачі, зачаровувати, оздоровлювати, бадьорити та дарувати гармонію.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0