Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів цирковий в усій свої красі постав у День міста

Time Додано: середа, 27 черв. 2018, 12:05 ( 3 міс. назад )

«Приїзд до міста одного паяца важить для здоров’я більше, аніж 10 мулів, навантажених ліками»… Коли вірити цьому давньому твердженню, то бердичівляни – люди з богатирським здоров’ям, а ті, хто у День народження Бердичева побував у міському Палаці культури, до того ж надовго збагачені потужним потенціалом енергії й позитиву. Адже до Бердичева не приїхали – у ньому живуть і творять одразу кілька циркових шкіл. Кожна зі своєю історією, зі своїм іменем, зі своїм почерком, стилем та харизмою. Цьогоріч місто відзначатиме 40 років з моменту появи у ньому першої циркової студії, нагадав усім присутнім на шоу-програмі «Бердичів цирковий» її засновник, Заслужений працівник культури України, кавалер ордену міста Бердичева Валентин Моцний. До його привітань приєдналися керівники усіх місцевих осередків циркового мистецтва.

Бердичів цирковий в усій свої красі постав у День міста

На чотирьох китах стоїть Бердичів цирковий, і ім’я їм «Диваки», «Жанр», «Різома» та «Візаві». Понад 500 вихованців, починаючи з 2004-го, пройшли через руки та серце гімнаста-еквілібриста Петра Герасименка, і з того часу для багатьох у країні слово «Жанр» міцно асоціюється з Бердичевом та цирковим мистецтвом найвищого ґатунку. На рік молодші за «жанрівців» школи «Візаві» та «Різома». Першу очолює головний клоун міста Ігор Коваль (до речі, жонглер-еквілібрист, котрий вийшов із «Диваків»). Другу заснував артист зі світовим ім’ям, Заслужений артист України, «Золотий клоун» Анатолій Залевський. Найстарші у цьому списку «Диваки»: 39 років тому вперше здивував ними Бердичів та країну Валентин Моцний, а нині марку так само «моцно» тримає повітряна гімнастка Світлана Бардадимова.

Щоразу ці люди роблять все можливе для того, аби глядач на їхніх шоу, затамувавши подих, отримував насолоду від побаченого, аби було захоплююче, а коли треба, весело й кумедно. І аби жоден у залі не відчув, що за всіма цими трюками й сценками стоїть скажена праця, часто – на межі людських можливостей. Їхня ж бо місія, вважають бердичівські циркачі, зачаровувати, оздоровлювати, бадьорити та дарувати гармонію.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0