Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів святкує День перемоги !

Time Додано: понеділок, 12 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Плин часу все більше віддаляє людство від часів Великої Вітчизняної війни, та з кожним роком його значення для багатьох народів світу не зменшується. Тисячі радянських людей вітали своїх визволителів із Перемогою у 45-му, тисячі вийшли на вулиці своїх міст сьогодні, 63 роки потому. Соборна площа Бердичева зібрала сотні мешканців та гостей міста, які виявили бажання віддати шану подвигу воїнів та мирного населення, що у 41-му стали на захист своєї Вітчизни.

Бердичів святкує День перемоги !

Ветеранів та учасників ВВв привітав міський голова Василь Мазур. На його думку, 9-го травня варто згадати і тих, хто зі зброєю в руках йшов в атаку, і тих, хто у цей час працював на заводах та полях, і тих, хто нині опікується проблемами ветеранів та доглядає за могилами героїв, які не дожили до цього світлого дня.

Події воєнних часів і досі живі у пам’яті визволителів.

Іван Павленко Почесний громадянин Бердичева, визволитель міста: «Мы – ветераны, учасники освобождения Бердичева, начали наступление 24 декабря 1943 года от станции Райковичи, и пошли на Бердичев. Город мы освобождали в тяжелых условиях... Но 18-я армия, не взирая ни на что, громила фашистов и гнала их далее на Запад.»

Славні традиції солдатів та офіцерів минулого сторіччя гідно підтримують у сьогоднішніх Збройних Силах України, запевнив присутніх командир 26-ї артилерійської бригади В’ячеслав Горбильов. Військову виправку та музичну майстерність продемонстрував оркестр частини.

Святом величі людського духу називали День Перемоги виступаючі. Завдяки стійкості та самовідданості радянського народу протягом усіх 1418 днів війни вдалося одержати перемогу над фашизмом.

Подвиг загиблих героїв присутні на зібранні вшанували покладанням квітів до Вічного вогню.

Живий коридор стояв на усьому шляху колони до військового кладовища. Покладанням квітів вшанували учасники ходи пам’ять загиблих земляків-підпільників. Живими квітами встелили підніжжя братської могили визволителям міста.

Свято Перемоги вкотре об’єднало «правих» і «лівих», юних і дорослих, високопосадовців і пересічних громадян, живих і мертвих.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Знаходячись на цьому святому місці, хочу привітати усіх бердичівлян, усіх ветеранів із самим світлим та величним святом – Днем Перемоги... Майже весь Бердичів збирається, щоб відзначити 9 травня. Приємно те, що на нього приходить багато молоді. Це свідчить про те, що ця перемога примножуватиметься й надалі. Дорогі бердичівляни, дорогі ветерани ! Дозвольте ще раз привітати вас зі святом та побажати вам здоров’я, радості і щоб на нашій землі ніколи не було війни.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0