Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів

Time Додано: середа, 27 вер. 2017, 14:29 ( 3 міс. назад )

Усю ніч 27 вересня Бердичів приймав мешканців Калинівки та прилеглих до міста на Вінниччині сіл – тих, хто залишив свої домівки через вибухи на складах Збройних Сил України.

Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів

Нагадаємо: пізно увечері 26-го числа на арсеналі ЗСУ у Калинівці почали детонувати боєприпаси. За деякою інформацією, з району евакуювали близько 25 тисяч осіб, у радіусі 50 км перекрили повітряний простір, змінили графік руху потягів. Відзначається, що арсенал у Калинівці, начебто, один із найбільших в Україні, влада заявляє, що до вибухів призвели так звані «зовнішні причини».

У Бердичеві, за попередньою інформацією, людей, вимушених терміново евакуюватися з рідних осель, розселили у міському Палаці культури, Будинку офіцерів та геріатричному пансіонаті. Всього, кажуть, місто прийняло понад 200 осіб.

За час перебування у Бердичеві люди потихеньку оговталися від нічного потрясіння, хоча на самому початку, кажуть, вистачало і сліз, і переляку. Те, що творилося зовсім поруч, діляться, наводило справжній жах. Першими (ще навіть вибухів не було) зреагували домашні тварини, а потім сталося щось неймовірне – вибухові хвилі, вибиті шибки, розчахнуті двері на балконі. У кого як.

На заклик допомогти сусідам з Вінниччини оперативно відгукнулися бердичівські підприємці, розповідає Валентина Адаменко. Так вимушені біженці опинилися з усім необхідним на перший час – місцями для відпочинку та перекусом.

Близько 10-ї ранку людям організували сніданок (постаралися кухарі 26-ї артбригади та, знову таки, підприємці міста). На столах – хліб, чай, гречана каша, сосиски. Зі слів Валентини Адаменко, місто забезпечить усіх, хто того потребуватиме, обідом та вечерею. Ну а далі… Майже всі, хто знаходиться наразі у гарнізонному Будинку офіцерів, дісталися до Бердичева на власних авто. Вони самі вирішуватимуть, коли повертатися додому. Поки що, зауважують, слід, напевне, трохи перечекати до появи якоїсь конкретної інформації. Вірять у те, що зовсім скоро будуть вдома – будь-яка біда колись та закінчується.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0