Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів

Time Додано: середа, 27 вер. 2017, 14:29 ( 6 міс. назад )

Усю ніч 27 вересня Бердичів приймав мешканців Калинівки та прилеглих до міста на Вінниччині сіл – тих, хто залишив свої домівки через вибухи на складах Збройних Сил України.

Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів

Нагадаємо: пізно увечері 26-го числа на арсеналі ЗСУ у Калинівці почали детонувати боєприпаси. За деякою інформацією, з району евакуювали близько 25 тисяч осіб, у радіусі 50 км перекрили повітряний простір, змінили графік руху потягів. Відзначається, що арсенал у Калинівці, начебто, один із найбільших в Україні, влада заявляє, що до вибухів призвели так звані «зовнішні причини».

У Бердичеві, за попередньою інформацією, людей, вимушених терміново евакуюватися з рідних осель, розселили у міському Палаці культури, Будинку офіцерів та геріатричному пансіонаті. Всього, кажуть, місто прийняло понад 200 осіб.

За час перебування у Бердичеві люди потихеньку оговталися від нічного потрясіння, хоча на самому початку, кажуть, вистачало і сліз, і переляку. Те, що творилося зовсім поруч, діляться, наводило справжній жах. Першими (ще навіть вибухів не було) зреагували домашні тварини, а потім сталося щось неймовірне – вибухові хвилі, вибиті шибки, розчахнуті двері на балконі. У кого як.

На заклик допомогти сусідам з Вінниччини оперативно відгукнулися бердичівські підприємці, розповідає Валентина Адаменко. Так вимушені біженці опинилися з усім необхідним на перший час – місцями для відпочинку та перекусом.

Близько 10-ї ранку людям організували сніданок (постаралися кухарі 26-ї артбригади та, знову таки, підприємці міста). На столах – хліб, чай, гречана каша, сосиски. Зі слів Валентини Адаменко, місто забезпечить усіх, хто того потребуватиме, обідом та вечерею. Ну а далі… Майже всі, хто знаходиться наразі у гарнізонному Будинку офіцерів, дісталися до Бердичева на власних авто. Вони самі вирішуватимуть, коли повертатися додому. Поки що, зауважують, слід, напевне, трохи перечекати до появи якоїсь конкретної інформації. Вірять у те, що зовсім скоро будуть вдома – будь-яка біда колись та закінчується.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0