Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів

Time Додано: середа, 27 вер. 2017, 14:29 ( 10 міс. назад )

Усю ніч 27 вересня Бердичів приймав мешканців Калинівки та прилеглих до міста на Вінниччині сіл – тих, хто залишив свої домівки через вибухи на складах Збройних Сил України.

Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів Бердичів прийняв понад 200 мешканців Калинівки та Калинівського району, котрі залишили оселі через вибухи на складі боєприпасів

Нагадаємо: пізно увечері 26-го числа на арсеналі ЗСУ у Калинівці почали детонувати боєприпаси. За деякою інформацією, з району евакуювали близько 25 тисяч осіб, у радіусі 50 км перекрили повітряний простір, змінили графік руху потягів. Відзначається, що арсенал у Калинівці, начебто, один із найбільших в Україні, влада заявляє, що до вибухів призвели так звані «зовнішні причини».

У Бердичеві, за попередньою інформацією, людей, вимушених терміново евакуюватися з рідних осель, розселили у міському Палаці культури, Будинку офіцерів та геріатричному пансіонаті. Всього, кажуть, місто прийняло понад 200 осіб.

За час перебування у Бердичеві люди потихеньку оговталися від нічного потрясіння, хоча на самому початку, кажуть, вистачало і сліз, і переляку. Те, що творилося зовсім поруч, діляться, наводило справжній жах. Першими (ще навіть вибухів не було) зреагували домашні тварини, а потім сталося щось неймовірне – вибухові хвилі, вибиті шибки, розчахнуті двері на балконі. У кого як.

На заклик допомогти сусідам з Вінниччини оперативно відгукнулися бердичівські підприємці, розповідає Валентина Адаменко. Так вимушені біженці опинилися з усім необхідним на перший час – місцями для відпочинку та перекусом.

Близько 10-ї ранку людям організували сніданок (постаралися кухарі 26-ї артбригади та, знову таки, підприємці міста). На столах – хліб, чай, гречана каша, сосиски. Зі слів Валентини Адаменко, місто забезпечить усіх, хто того потребуватиме, обідом та вечерею. Ну а далі… Майже всі, хто знаходиться наразі у гарнізонному Будинку офіцерів, дісталися до Бердичева на власних авто. Вони самі вирішуватимуть, коли повертатися додому. Поки що, зауважують, слід, напевне, трохи перечекати до появи якоїсь конкретної інформації. Вірять у те, що зовсім скоро будуть вдома – будь-яка біда колись та закінчується.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0