Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів приймав обласну олімпіаду з англійської мови

Time Додано: п'ятниця, 28 трав. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

До Бердичева з’їхалися знавці англійської мови зі всієї Житомирщини. У коледжі промисловості, економіки та права приймали обласну олімпіаду серед студентів І курсів вищих навчальних закладів І-го та ІІ-го рівнів акредитації. Продемонструвати оксфордську вимову до міста прибули студенти з Новоград-Волинського, Коростишева та мало не усіх коледжів та технікумів Житомира. Бердичів, окрім господарів заходу, був представлений медичним та педагогічним коледжами.

Бердичів приймав обласну олімпіаду з англійської мови

Тетяна Наумчик, заступник директора БКПЕП з виховної роботи: “Хочу сказати, що останні 10 років, тобто з 2000-го року, олімпіади обласного рівня взагалі не проводилися. Вважаю, є знаковою подією те, що вони відроджуються саме з нашого міста, а базою для проведення олімпіад є коледж промисловості, економіки та права. Такі олімпіади дають змогу студенту здійснити аналіз, порівняти свої знання зі знаннями інших. Звичайно, це є шляхом до самовдосконалення і ефективним засобом підвищення інтересу до вивчення англійської мови.”

Висловлюючись сучасною освітянською, перевіряли студентів на рівень сформованості різних компетенцій. У перекладі на більш зрозумілу мову, учасники мали довести свої вміння у читанні, письмі та спілкуванні. Суворе журі оцінювало обсяг висловлювання, логічність та послідовність у ньому, наявність у відповідях власної думки. І все це не враховуючи цілої купи не менш серйозних умов — лексичної насиченості, різноманітності вжитих структур, кліше та виразів тощо. Ростиславу Нікітченку випало розповідати про позитивні й негативні сторони навчання у рідному фармацевтичному коледжі. Розповів, каже, як міг, начебто, непогано.

Ростислав Нікітченко, студент Житомирського базового фармацевтичного коледжу: “Я помітив, що професійний рівень вже інший. Це вже не школа, а коледжі – зовсім інші вимоги. Дуже добре, що провели олімпіаду на рівні області, адже раніше ці заходи мали локальний характер. Дуже високий рівень перевіряючих…Звісно, було хвилювання. Розумію, що головне – участь, але все ж таки хочеться проявити себе.”

Самостійність, відповідальність, зібраність, організованість... На думку педагогів, усе це плюс вміння підходити до справи творчо покликана виховати в учасниках олімпіада. Останні з цим повністю згодні.

Юлія Полякова, студентка Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму: “Конечно, хорошо, что у нас проводятся такие олимпиады. Это помогает нам развиваться, идти дальше, достигать большего. Искреннее спасибо, потому что это делает меня сильнее и учит достигать целей в жизни, о чем, собственно, я рассказывала на олимпиаде. Хочу поступить в университет с иностранными языками: хочу изучать английский и другие языки. Это нужно каждому, ведь никто не знает, где будет жить и где работать.”

Говорити про доцільність проведення подібних форумів зайве, вважають організатори. Знання англійської вимагатиме у молоді саме життя. Звичайно, якщо ті хотітимуть зробити його насиченим та успішним.

Тетяна Наумчик, заступник директора БКПЕП з виховної роботи: “Розширення міжнародних зв’язків України, інтеграція її до європейської спільноти є реальністю сьогодення. Звичайно, за таких умов велике значення має приділятися вивченню іноземних мов. Це стосується усіх галузей життя. Якщо говорити про мотивацію, то для сучасного студента чи не професійною потребою є перетворення на висококваліфікованого спеціаліста зі знанням англійської.”

Поступившись гостям І місцем, бердичівляни майже повністю окупували ІІ й ІІІ-тє. Від коледжу економіки, промисловості та права призерами стали Світлана Стукалець й Оксана Литвинчук, від медичного коледжу — Максим Слободенюк.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0