Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України

Time Додано: четвер, 22 жовт. 2015, 17:18 ( більше 3 року назад )

Цей факт був засвідчений на нещодавній конференції, що відбулася у Києві і мала за головну тему проблему захисту довкілля. Сьогодні світові інституції підкреслюють необхідність об’єднання зусиль задля створення кращих умов життя громадян і забезпечення раціонального використання ресурсів у містах. Спираючись на позитивні результати реалізації одного з екологічних й енергозберігаючих проектів та враховуючи більшу за інших можливість високої ефективності реалізації нового проекту – «Місцеві ініціативи задля сталого розвитку України» – уряди Сполучених Штатів Америки, Нідерландів та Норвегії заявили про наміри спільно працювати з українськими Івано-Франківськом, Полтавою, Черкасами, Лубнами та Бердичевом.

Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України

Нині у світі тема екології та енергозбереження – серед «топових». При відборі міст-учасників проекту організатори конференції не могли не врахувати наявність відповідних напрацювань на місцях. Таких напрацювань у Бердичеві багато, зауважує Таміла Павлішина, і, звісно, аби втілити їх у життя, одних лише коштів з міського бюджету не вистачить (тут навіть і допомоги держави буде замало). Тож добре те, констатує заступник міського голови, що у країні сьогодні подібні питання можна вирішити за сприяння донорських міжнародних інституцій.

Наприкінці вересня минулого року Бердичівський міський голова Василь Мазур взяв участь у підписанні так званої Угоди мерів. На її виконання, інформує Таміла Павлішина, у Бердичеві вже склали план заходів зі сталого енергетичного розвитку і розробили конкретний план дій та, власне, саму програму енергозбереження. Ця програма, серед іншого, і передбачає можливість реалізації подібних проектів за рахунок залучення фінансів світових організацій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0