Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України

Time Додано: четвер, 22 жовт. 2015, 17:18 ( більше 3 року назад )

Цей факт був засвідчений на нещодавній конференції, що відбулася у Києві і мала за головну тему проблему захисту довкілля. Сьогодні світові інституції підкреслюють необхідність об’єднання зусиль задля створення кращих умов життя громадян і забезпечення раціонального використання ресурсів у містах. Спираючись на позитивні результати реалізації одного з екологічних й енергозберігаючих проектів та враховуючи більшу за інших можливість високої ефективності реалізації нового проекту – «Місцеві ініціативи задля сталого розвитку України» – уряди Сполучених Штатів Америки, Нідерландів та Норвегії заявили про наміри спільно працювати з українськими Івано-Франківськом, Полтавою, Черкасами, Лубнами та Бердичевом.

Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України

Нині у світі тема екології та енергозбереження – серед «топових». При відборі міст-учасників проекту організатори конференції не могли не врахувати наявність відповідних напрацювань на місцях. Таких напрацювань у Бердичеві багато, зауважує Таміла Павлішина, і, звісно, аби втілити їх у життя, одних лише коштів з міського бюджету не вистачить (тут навіть і допомоги держави буде замало). Тож добре те, констатує заступник міського голови, що у країні сьогодні подібні питання можна вирішити за сприяння донорських міжнародних інституцій.

Наприкінці вересня минулого року Бердичівський міський голова Василь Мазур взяв участь у підписанні так званої Угоди мерів. На її виконання, інформує Таміла Павлішина, у Бердичеві вже склали план заходів зі сталого енергетичного розвитку і розробили конкретний план дій та, власне, саму програму енергозбереження. Ця програма, серед іншого, і передбачає можливість реалізації подібних проектів за рахунок залучення фінансів світових організацій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0