Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів попрощався з почесним громадянином міста Олексієм Шабельником

Time Додано: п'ятниця, 16 трав. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

У четвер Бердичів прощався з Олексієм Андрійовичем Шабельником- почесним громадянином міста, учасником бойових дій Великої Вітчизняної війни, справжнім патріотом. Труна з тілом покійного була встановлена у міському Палаці культури, який носить ім’я Олексія Шабельника. Провести в останню путь видатну людину прийшли рідні та друзі, бойові побратими, представники влади, керівники та члени колективів багатьох підприємств, установ та закладів міста. Ті, хто особисто був знайомим з Олексієм Андрійовичем, і хто знав про нього тільки за його добрими справами.

Бердичів попрощався з почесним громадянином міста Олексієм Шабельником

Майже 20 років Олексій Андрійович очолював колектив Бердичівського ордена Трудового Червоного прапора заводу «Прогрес». Він був директором, який, перш за все, думав про людей.

Анатолій Ярмолюк, ветеран заводу «Прогрес»: «Люди любили його. Він стояв горою за кожного, допомагав, чим міг. Вони пам’ятають його і будуть пам’ятати. Сотні працівників отримали квартири. Він наполегливо цього добивався. І цей булинок культури він теж збудував. Усе своє життя він вклав у завод. Історія міста тісно пов’язана з Олексієм Шабельником. І він назавжди увійде в історію.»

На цих кадрах, знятих у січні, Олексій Шабельник востаннє стоїть на сцені Палацу культури. На церемонії «Місто нашої долі» він вручав нагороди у номінації «Виробник року». Олексій Андрійович і сам був гарним виробничником і справжнім будівничим. Саме за його правління заводом споруджено велику кількість об’єктів не тільки промислового, а й соціального призначення: житло, дитячі садки, новий корпус 10-ї школи та 4-го ПТУ, палац культури, який потім був переданий місту, спортивний зал, профілакторій у Кустині та інші.

Болеслав Галецький, ветеран заводу «Прогрес»: «Мені пощастило працювати з цією великою людиною. Він багато зробив не тільки для працівників «Прогресу», а й для усього міста. Я був близький з ним не тільки по виробництву, а й в особистому. Ми часто ділились спогадами про той дорогий для нас час. Торкалися питань сьогодення. Сьогодні ми прощаємося з Олексієм Андрійовичем. Він заслуговує на добро і пам’ять. Вічна йому пам’ять.»

Пішою ходою проводжали Олексія Шабельника до центру міста. Поховали Олексія Андрійовича на кладовищі по вул. Войкова на центральній алеї поруч з найвидатнішими бердичівлянами.

Chatbubbles Коментарів: 0