Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів перевірив підготовку до виборів

Time Додано: четвер, 04 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

1-й тур виборів Президента України у Бердичеві пройшов спокійно, виважено, без серйозних ексцесів. Розпочинаючи нараду з підготовки міста до повторного голосування, міський голова висловив сподівання, що 7-го лютого Бердичів підтвердить статус міста не лише гостинного, а й мудрого. За пропозицією Василя Мазура, аби у неділю уникнути багатьох проблем, присутні обговорили зауваження й технічні питання по 1-му туру.

Бердичів перевірив підготовку до виборів

Чергові караули, пости, бригади, зміни... Пожежні, міліціонери, зв’язківці, електрики і представники інших служб запевнили: вони зроблять усе можливе для того, щоб виборчий процес у місті пройшов цивілізовано і в рамках закону. Номери стаціонарних й мобільних телефонів, що їх керівники служб продиктували представникам дільничних комісій, мають убезпечити від будь-яких непорозумінь. Начальник відділу Державного реєстру виборців наголосила: для тих, хто не виявив себе у списках виборців, потрапити туди зможе лише одним способом — приходом до відділу й написанням відповідної заяви

У 2-му турі виборів окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 64 отримала нового голову. Мирослав Грінберг нагадав: повторне голосування відбудеться у неділю 7-го лютого з 8-ї ранку до 20-ї години. Кількість й місце розташування виборчих дільниць не змінено.

Мирослав Грінберг, голова ОВК ТВО №64: “1-й тур у нашому окрузі минув без жодних значних ускладнень. Сподіваюсь, теж саме спостерігатиметься у повторному голосуванні. А залежить це не лише від окружної та дільничних комісій, а від кожного виборця. Головне — усім учасникам виборчого процесу дотримуватися зпконодавства.”

Аби ті, хто привозить вночі протоколи не чекали годинами своєї черги, мерзнучи на вулиці, міський голова запропонував розробити хоча б приблизний графік здачі протоколів представниками виборчих дільниць. Це, на думку Василя Мазура, зробить процес прийому більш ефективним і допоможе уникнути різного роду конфліктів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0