Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів перевірив підготовку до виборів

Time Додано: четвер, 04 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

1-й тур виборів Президента України у Бердичеві пройшов спокійно, виважено, без серйозних ексцесів. Розпочинаючи нараду з підготовки міста до повторного голосування, міський голова висловив сподівання, що 7-го лютого Бердичів підтвердить статус міста не лише гостинного, а й мудрого. За пропозицією Василя Мазура, аби у неділю уникнути багатьох проблем, присутні обговорили зауваження й технічні питання по 1-му туру.

Бердичів перевірив підготовку до виборів

Чергові караули, пости, бригади, зміни... Пожежні, міліціонери, зв’язківці, електрики і представники інших служб запевнили: вони зроблять усе можливе для того, щоб виборчий процес у місті пройшов цивілізовано і в рамках закону. Номери стаціонарних й мобільних телефонів, що їх керівники служб продиктували представникам дільничних комісій, мають убезпечити від будь-яких непорозумінь. Начальник відділу Державного реєстру виборців наголосила: для тих, хто не виявив себе у списках виборців, потрапити туди зможе лише одним способом — приходом до відділу й написанням відповідної заяви

У 2-му турі виборів окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 64 отримала нового голову. Мирослав Грінберг нагадав: повторне голосування відбудеться у неділю 7-го лютого з 8-ї ранку до 20-ї години. Кількість й місце розташування виборчих дільниць не змінено.

Мирослав Грінберг, голова ОВК ТВО №64: “1-й тур у нашому окрузі минув без жодних значних ускладнень. Сподіваюсь, теж саме спостерігатиметься у повторному голосуванні. А залежить це не лише від окружної та дільничних комісій, а від кожного виборця. Головне — усім учасникам виборчого процесу дотримуватися зпконодавства.”

Аби ті, хто привозить вночі протоколи не чекали годинами своєї черги, мерзнучи на вулиці, міський голова запропонував розробити хоча б приблизний графік здачі протоколів представниками виборчих дільниць. Це, на думку Василя Мазура, зробить процес прийому більш ефективним і допоможе уникнути різного роду конфліктів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0