Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів осяяла Різдвяна зірка! Бердичівляни радіють появі Спасителя

Time Додано: п'ятниця, 07 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Цю ніч люди, які мають у серці Бога, називають світлосяйною. Звідусіль лунають янгольські голоси: “Христос Родився!”. Минуло вже понад 2000 років від моменту, коли янголи вперше сповістили пастухам та волхвам дивовижну звістку, але Церква й досі не припиняє благовіст. Святі отці називають свято Різдва Христового незбагненною таємницею для людського розуму. Сам Бог, кажуть, прийшов до цього світу, аби втілитися у людське єство. Для чого? Аби звільнити нарешті людство від гріховного тягаря. Господь настільки возлюбив людину, що послав до неї свого єдинородного Сина, аби жоден віруючий не загинув, а вирушив у вічне життя.

Бердичів осяяла Різдвяна зірка! Бердичівляни радіють появі Спасителя

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “Акт пришестя у світ Спасителя є Посольством Божим у людей. Сам Господь прихилив небо до людини, а саму людину возніс до небес, обожив її, очистив і надав спасіння. Не можна переоцінити цей факт, коли Бог народився і невмістимий вмістив себе у плоть людську... Він народився не у світлих палатах, а в яслах, де годували скотину... Його мати з Йосипом Обручником так і не знайшли місця у Віфлеємі, так само, як і ми не надаємо місця для Господа у своєму серці.”

День Христового народження є святом радості, надії, перемоги віри, святом торжества Божої любові. Цього дня, як ніколи кожен має замислитися про Господа у собі, вчать слуги Божі, і почати прагнути до чистоти. Сама Віфлеємська зірка вказує людині шлях до неба, до вічного життя.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “ Цією радістю сповнений Всесвіт. Пастухам і очевидцям Різдва Христового співали янголи, сьогодні ми натхненно продовжуємо співати гімн Богові, знаючи те, що Він щедро обдарував нас. Обдарувавши, він вправі і отримати дари від нас. Дари любові, віри і відданості. Сьогодні я, як священик, дуже переживаю, у такі часи душа знову оновлюється.”

Головні пастирі країни закликають вірян молитися Богонемовляті Ісусу, аби дух Його любові оселився у людських серцях, відроджуючи їх для нового благодатного життя. Серця ті, кажуть, мають стати яслами, готовими прийняти Христа, а добрі справи — дорогоцінними дарами, що їх люди завжди готові принести Йому. В яслах мають оселитися шана, палка й світла любов до Бога, самовідданість. У свято Різдва Христового, кажуть священики, людські серця, душі й помисли возносяться до самого Ісуса, пригортаючись до нього. І чи не найголовніше... Церква нагадує про ставлення одне до одного. Вона молиться, аби у різдвяні дні допомогу одних — тих, хто може її надати, відчули інші — ті, хто її потребує. Така любов і добродіяння, переконані святі отці, вмить зцілять рани образ і принесуть кожному радість і порозуміння.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “ З Різдвом Христовим вас, дорогі браття і сестри, з наступаючим новоліттям! Я бажаю від Богонародженого немовляти щедрих дарів у кожну оселю, у кожну добру душу. Бажаю, щоб така любов до Господа зігрівала нас і у легкі часи радості, і часи випробувань, під час радісних подій і скорбот. Щоб ми завжди мали надію на Бога у тому, що він нас ніколи не залишить так, як сьогодні залишив небо і прийшов до нас. Христос рождається, Славімо Його!”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0