Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів осяяла Різдвяна зірка! Бердичівляни радіють появі Спасителя

Time Додано: п'ятниця, 07 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Цю ніч люди, які мають у серці Бога, називають світлосяйною. Звідусіль лунають янгольські голоси: “Христос Родився!”. Минуло вже понад 2000 років від моменту, коли янголи вперше сповістили пастухам та волхвам дивовижну звістку, але Церква й досі не припиняє благовіст. Святі отці називають свято Різдва Христового незбагненною таємницею для людського розуму. Сам Бог, кажуть, прийшов до цього світу, аби втілитися у людське єство. Для чого? Аби звільнити нарешті людство від гріховного тягаря. Господь настільки возлюбив людину, що послав до неї свого єдинородного Сина, аби жоден віруючий не загинув, а вирушив у вічне життя.

Бердичів осяяла Різдвяна зірка! Бердичівляни радіють появі Спасителя

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “Акт пришестя у світ Спасителя є Посольством Божим у людей. Сам Господь прихилив небо до людини, а саму людину возніс до небес, обожив її, очистив і надав спасіння. Не можна переоцінити цей факт, коли Бог народився і невмістимий вмістив себе у плоть людську... Він народився не у світлих палатах, а в яслах, де годували скотину... Його мати з Йосипом Обручником так і не знайшли місця у Віфлеємі, так само, як і ми не надаємо місця для Господа у своєму серці.”

День Христового народження є святом радості, надії, перемоги віри, святом торжества Божої любові. Цього дня, як ніколи кожен має замислитися про Господа у собі, вчать слуги Божі, і почати прагнути до чистоти. Сама Віфлеємська зірка вказує людині шлях до неба, до вічного життя.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “ Цією радістю сповнений Всесвіт. Пастухам і очевидцям Різдва Христового співали янголи, сьогодні ми натхненно продовжуємо співати гімн Богові, знаючи те, що Він щедро обдарував нас. Обдарувавши, він вправі і отримати дари від нас. Дари любові, віри і відданості. Сьогодні я, як священик, дуже переживаю, у такі часи душа знову оновлюється.”

Головні пастирі країни закликають вірян молитися Богонемовляті Ісусу, аби дух Його любові оселився у людських серцях, відроджуючи їх для нового благодатного життя. Серця ті, кажуть, мають стати яслами, готовими прийняти Христа, а добрі справи — дорогоцінними дарами, що їх люди завжди готові принести Йому. В яслах мають оселитися шана, палка й світла любов до Бога, самовідданість. У свято Різдва Христового, кажуть священики, людські серця, душі й помисли возносяться до самого Ісуса, пригортаючись до нього. І чи не найголовніше... Церква нагадує про ставлення одне до одного. Вона молиться, аби у різдвяні дні допомогу одних — тих, хто може її надати, відчули інші — ті, хто її потребує. Така любов і добродіяння, переконані святі отці, вмить зцілять рани образ і принесуть кожному радість і порозуміння.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “ З Різдвом Христовим вас, дорогі браття і сестри, з наступаючим новоліттям! Я бажаю від Богонародженого немовляти щедрих дарів у кожну оселю, у кожну добру душу. Бажаю, щоб така любов до Господа зігрівала нас і у легкі часи радості, і часи випробувань, під час радісних подій і скорбот. Щоб ми завжди мали надію на Бога у тому, що він нас ніколи не залишить так, як сьогодні залишив небо і прийшов до нас. Христос рождається, Славімо Його!”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0