Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів одягнув вишиванки та яскраво й гучно відсвяткував одразу кілька свят

Time Додано: п'ятниця, 18 трав. 2018, 13:22 ( 4 міс. назад )

Третього четверга травня Бердичів у яскравому колі інших українських міст та містечок уже традиційно перетворюється на вишиванкове диво. На Центральній площі гамірно й лунає музика, а з очей не сходить різнокольорова Україна з багатовіковою мудрістю її людей. Їхня віра, їхні бажання, їхні прагнення – все це й багато іншого закладене у неповторній вишиванці. Вишивати наших жінок вчили їхні матері й бабусі, а разом із вишиваною наукою прищеплювали любов та шану до своїх працьовитих рук та рідних сердець, до сім’ї, в якій народився й ім’я якої носиш. Прийшов час, і зрощені на цій науці українці твердо задекларували прагнення жити цивілізовано: у державі, в котрій людина, її права – понад усе. Так, як живе більшість в Європі. Цей вибір обійшовся Україні у війну на сході, але люди у вишиванках йому не зрадили.

Бердичів одягнув вишиванки та яскраво й гучно відсвяткував одразу кілька свят Бердичів одягнув вишиванки та яскраво й гучно відсвяткував одразу кілька свят Бердичів одягнув вишиванки та яскраво й гучно відсвяткував одразу кілька свят Бердичів одягнув вишиванки та яскраво й гучно відсвяткував одразу кілька свят Бердичів одягнув вишиванки та яскраво й гучно відсвяткував одразу кілька свят

І ось Бердичів вкотре заявляє: він – це Україна, він – це вишиванки та люблячі серця матерів, він – прибічник міцної родини. Він – це Європа. І нехай у тій уважніше придивляться до цих облич та прислухаються до гасла, яким уже вдруге вибухає Центральна площа: «У серці Європи – з Україною в серці!». Можливо, тоді зрозуміють, що Україна – це не лише її політики, це – ось такий малий та дорослий вишиванковий люд.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0