Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів із Днем народження привітали понад 300 учасників напівмарафону «Я – українець!»

Time Додано: понеділок, 01 лип. 2019, 14:12 ( 11 міс. назад )

Навіть, коли попереду відповідальний забіг, навіть, коли перша дистанція 21 км, коли Сонце у передсмаку святкових вихідних припікає все сильніше, звичайну, здавалося б, розминку можна перетворити на світлу й усміхнену руханку. А може це тому, що ось-ось стартуватиме напівмарафон «Я – українець» – легкоатлетичний форум, що об’єднує людей, котрі здебільшого вже самі по собі світлі й позитивні?.. Суботній частині Дня міста оголосили старт на Центральній площі Бердичева.

Бердичів із Днем народження привітали понад 300 учасників напівмарафону «Я – українець!»

«Я – українець!»-2019 зібрав під своїми прапорами понад 300 учасників. Вік – від найменших (до 7 років – для них окремий забіг) і до шанованого. Географія: Бердичів, Житомир, Київ, Кривий Ріг, Львів, Тернопіль, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Олександрія, Черкаси, Шепетівка. Різні міста, різний вік, статура теж різна, культура одна – бігова і спосіб життя один – здоровий.

Одразу 170 бігунів стартували на першій, найдовшій, дистанції. За умовами напівмарафону, мали долати кола по Європейській: 4 кола – 10 км, 2 кола – відповідно 5 км і т. д. Бігли поодинці, сім’ями, командами, під гучну заохочувальну підтримку глядачів. Трасу облаштували пунктами гідратації – при необхідності можна підхопити стакан чи пляшку з водою та освіжитися.

Борис Якубишин стартував у другій групі – разом із бігунами та своїми колегами – прихильниками скандинавської ходи. Перші мали подолати 5 км, другі – теж 5 км або 2,5 км. В Україні скандинавська хода лише набирає популярності, втім, у Бердичеві вже можна бачити людей з палицями, схожими на лижні. Якщо регулярно займатися такою ходою, стверджують фахівці, клітини м’язів, до яких надходить багато кисню, перероблятимуть жир на енергію.

Після того, як бажаючі відбігали свої 21 км та 5 км, до справи взялася дітвора (їй треба було подолати дистанції на 100 м та 300 м). По завершенні на учасників напівмарафону чекало урочисте нагородження від спонсорів та організаторів. Останні кажуть: якщо люди наповняться святковим настроєм та оновленими силами, їхня місія, вважай, виконана.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0