Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів долучився до проведення Європейського тижня місцевої демократії

Time Додано: середа, 15 жовт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Саме в ці дні у містах 47 держав Європи відбуваються заходи з популяризації діяльності органів місцевого самоврядування. Представники останніх на чолі із Бердичівським міським головою зустрілися із молоддю міста. Майбутнє цього міста та країни в цілому залежить від особистих якостей кожного з присутніх, переконаний міський голова. Нині, наголосив Василь Мазур, юнаки та дівчата знаходяться у тому віці, коли саме така особистість і формується.

Бердичів долучився до проведення Європейського тижня місцевої демократії

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Сьогодні ми маємо зовсім інше суспільство. Готуватися до вступу в нього треба зі шкільної лави. Ви самі маєте шукати, де проявити свої здібності. Зазвичай, усі говорять, що в суспільстві все не так. Та як його змінити? На жаль, сьогодні розвелось багато тих, хто лише критикує, зробити ж щось – не бажає чи не може. То дуже приємно, що в наших школах надається можливість учням проявити себе.”

Що міська влада, можливо, робить не так? Як виправити ці помилки? Побувати певний час у ролі керівників та дати відповіді на ці запитання запропонував Василь Мазур учасникам зустрічі. Почали зі спорту. Виявилося, що молодь Бердичева – за здоровий спосіб життя. Вона – за будівництво спортивних залів та відмову від шкідливих звичок. Юнаки та дівчата із розумінням поставилися до проблем, що існують сьогодні у спортивному житті міста та внесли ряд пропозицій щодо його поліпшення.

Учнів 5-ї школи турбувала відсутність у їхньому закладі музею, 14-го колегіуму – актової зали, школи № 3 – відсутність педагога-психолога. Щось міський голова пообіцяв вирішити найближчим часом, із чимось доведеться зачекати. Все одразу зробити неможливо, треба реально оцінювати бажання та можливості, пояснив Василь Мазур і Марині Риштун. Ученицю ЗОШ № 8, яка виступила від усього Загребелля, цікавило, коли цей район нарешті перестане відчувати себе віддаленим.

Марина Риштун, учениця ЗОШ № 8: “Представники нашого району не задавали питання щодо комунікацій, навчальних та розважальних закладах на більш широких зборах. Відповіддю міського голови я лишилася задоволена. Тому що зрозуміла ... , що ми не знаходимося сам-на-сам зі своїми проблемами.”

Серед іншого юних учасників зустрічі цікавили шляхи боротьби зі стихійними сміттєзвалищами та стан мережі розважальних закладів. Із тим і з іншим є проблеми, визнав міський голова. Смітники створюють самі бердичівляни, нагадав Василь Мазур. Із місцями культурного відпочинку теж потрібно щось вирішувати.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми мало приділяємо уваги молоді, і немає таких закладів, де б можна було повноцінно відпочити. І це стосується не тільки спортивних закладів, а й розважальних. Їх на сьогодні немає. Я це сприймаю, як серйозну проблему, що її потрібно негайно вирішувати.”

В результаті подібних зустрічей, переконані учні, вони отримують цінний досвід спілкування із представниками органів місцевого самоврядування.

Світлана Штацька, учениця ЗОШ № 15: “Зникає той бар’єр, що існував досі. Зникає певна боязливість до постаті міського голови. Особисто у мене виникла ще більша повага до нього, тому що я бачу, що він – патріот свого міста, який прагне покращити умови нашого розвитку...”

Наостанок міський голова запропонував делегації представників шкільного самоврядування відвідати Бердичівську міську раду та виконавчий комітет для ознайомлення із роботою їхнього апарату. Василь Мазур не приховує: спілкування із молоддю привносить нове бачення існуючих проблем та наштовхує іноді на нестандартне їхнє рішення.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Молодь завжди думає більш прогресивно, більш динамічно, більш перспективно. Тому думаю, що ця зустріч є взаємокорисною для усіх її учасників. Ось я запропонував учням ознайомитися із роботою апарату виконкому та міської ради. Це піде на користь як учням, так і нашим працівникам. Адже вони, без сумніву, готуватимуться до неї. А це – вже позитив. ”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0