Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичів боксерський: збірна України готується до турніру Кличків, Роман Маркарян – до чемпіонату Європи

Time Додано: четвер, 03 серп. 2017, 17:23 ( 12 міс. назад )

Ось ці самі хлопці представлятимуть Україну на ХІХ Міжнародному турнірі на призи братів Кличків, що, згідно календаря змагань, має стартувати у Бердичеві 15-го серпня. На базі спортивного клубу «Крос» заводу «Прогрес», очолюваного Олегом Сікорським, активно готується до виступів вітчизняна молодіжна збірна, і зовсім скоро до зборів приєднаються кращі молоді боксери Чехії та Грузії. У складі українських майстрів шкіряної рукавички – єдиний представник Житомирщини, вихованець «Кросу» наш Денис Вітомський. Взагалі ж, інформує Олег Сікорський, очікується, що участь у турнірі, окрім українців й вищезгаданих чехів із грузинами, візьмуть спортсмени з понад 10 країн світу: Литви, Латвії, Туреччини, Тунісу, Фінляндії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Польщі й інших держав.

Бердичів боксерський: збірна України готується до турніру Кличків, Роман Маркарян – до чемпіонату Європи Бердичів боксерський: збірна України готується до турніру Кличків, Роман Маркарян – до чемпіонату Європи Бердичів боксерський: збірна України готується до турніру Кличків, Роман Маркарян – до чемпіонату Європи Бердичів боксерський: збірна України готується до турніру Кличків, Роман Маркарян – до чемпіонату Європи Бердичів боксерський: збірна України готується до турніру Кличків, Роман Маркарян – до чемпіонату Європи

Тут само проходить підготовку до виступу на юніорському чемпіонаті Європи бердичівлянин Роман Маркарян. Право виступити на цій надпрестижній першості наш земляк заробив черговою (вже третьою) перемогою на чемпіонаті України, що зовсім недавно пройшов у Чернівцях.

Рекордна цьогоріч кількість учасників, розповідає сам Роман, непрості умови, сильні суперники, і все одно заповітне «золото» завоював він: у чотирьох поєдинках із п’яти судді одностайно віддавали перемогу Бердичеву – і це, таки, про щось говорить.

На час виходу сюжету в ефір Роман уже перебуватиме у Сонячній Долині, що на Івано-Франківщині: там у два етапи проходитимуть збори учасників європейської першості.

Тріо Сікорських й решта тренерів сподіваються, що у стінах бердичівського «Кросу» і наша збірна, і Роман Маркарян зможуть довести свою майстерність до рівня, необхідного для здобуття найвищих нагород.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0