Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичеву - до Дня міста: творчість ДНЗ № 16

Time Додано: середа, 27 серп. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Вихователі та дошкільнята з дитячого садочку № 16 до Дня рідного міста підготували святкові подарунки. Маленькі бердичівляни разом із дорослими зробили влітку казкові куточки на ігрових майданчиках.

Бердичеву - до Дня міста:   творчість  ДНЗ № 16

Ніна Бойко, завідуюча ДНЗ № 16: «Наш дошкільний заклад — це частина красивого міста Бердичева. В ньому виховується майже 180 дітей. Тут — майбутнє нашого міста. Саме тому ми стараємося створити комфортні умови для перебування маленьких діток у нашому дошкільному закладі. Було організовано конкурс на краще оформлення ділянок. Обов’язковою умовою було створення цікавого куточка для дітей».

До справи вихователі підійшли творчо: кожна тема — неповторна. Використовували природний матеріал, малюнки та саморобні іграшки. Під час конкурсу радість від спільної праці отримали і діти, і дорослі, кажуть педагоги. Кожна експозиція — вияв їхньої фантазії. «Пам’ятка Бердичева в мініатюрі» присвячена Дню Незалежності.

Наталія Поліщук, вихователь ДНЗ № 16:

«Облітав журавель

100 морів, 100 земель.

Облітав, обходив,

Крила, ноги натрудив.

Ми спитали журавля:

- Де найкраща є земля?

Журавель відповідає:

- Краще рідної немає!

Тут ми створили річку Гнилоп’ять, журавлів — оберіг нашого міста і фортецю, від якої починалося наше місто».

Дітям подобається гратися у куточках. Тут вони спілкуються, відпочивають і мріють.

Карина Красовська, вихованка ДНЗ № 16: «У куточку є гніздо, є річка, є травичка, ще є будиночок...»

Вихователі не лише займаються із малятами художнім оформленням майданчиків. Вони влаштовують для них пізнавальні ігри та заочні подорожі. Один із маршрутів — Бердичів — Африка.

Валентина Шевчук, вихователь ДНЗ № 16: «Ми створили наш міні-куточок «Сафарі в Африці». Тут розмістили екзотичних черепах, на ліанах — різні мавпенята, папуги. У наших малюків є велика мрія: щоб мер міста допоміг створити для наших дітей зоопарк, де б жили екзотичні тварини».

Герої тематичних галявинок — зазвичай, із мультиків та казок. Деякі сюжети діти змінили. Вовка і Зайця із «Ну, постривай!» малята зробили друзями. Царівна-жаба та Дюймовочка потрапили до однієї казки.

Юна Поліщук, вихователь ДНЗ № 16: «Ми зробили ось цей куточок із метою, щоб дітей більше зацікавити казкою, щоб вони розгледіли казкових героїв, ми з дітками щоранку підходимо до цього куточка і дивимося на казкових героїв. Кожного разу ми будемо їх змінювати, щоб дітям було цікавіше. Будуть герої з народних та інших цікавих казок, які люблять наші діти».

Дошкільнята із вихователями в уяві мандрують своєю та іншими планетами. Космічні кораблі вони створюють власноруч із звичайних речей. Натхнення та творчість — обов’язкові на заняттях.

Наталія Сівко, вихователь ДНЗ № 16:

«Бердичівляни ми маленькі -

Фантазери й фантазерки.

Хочте — вірте, хочте — ні:

Сталось все це не у сні!

Для того, щоб дітей краще познайомити із іншими планетами, ми створили цікавий куточок. Трішки фантазії — і у нас все ожило. Миска перетворилася на чудовий місяцехід, який, наче таксі, може возити нас всією поверхнею Місяця. Щоб не втрачати зв’язок із нашим містом, у нас працює космічна тарілка!»

Кінцеві пункти пізнавальних мандрівок дошкільнят уявними світами — Земля, Україна та Бердичів. Дітям найбільше подобається куточок народознавства. Тут на заняттях вони вивчають національні традиції та звичаї.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0