Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичеву - до Дня міста: творчість ДНЗ № 16

Time Додано: середа, 27 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Вихователі та дошкільнята з дитячого садочку № 16 до Дня рідного міста підготували святкові подарунки. Маленькі бердичівляни разом із дорослими зробили влітку казкові куточки на ігрових майданчиках.

Бердичеву - до Дня міста:   творчість  ДНЗ № 16

Ніна Бойко, завідуюча ДНЗ № 16: «Наш дошкільний заклад — це частина красивого міста Бердичева. В ньому виховується майже 180 дітей. Тут — майбутнє нашого міста. Саме тому ми стараємося створити комфортні умови для перебування маленьких діток у нашому дошкільному закладі. Було організовано конкурс на краще оформлення ділянок. Обов’язковою умовою було створення цікавого куточка для дітей».

До справи вихователі підійшли творчо: кожна тема — неповторна. Використовували природний матеріал, малюнки та саморобні іграшки. Під час конкурсу радість від спільної праці отримали і діти, і дорослі, кажуть педагоги. Кожна експозиція — вияв їхньої фантазії. «Пам’ятка Бердичева в мініатюрі» присвячена Дню Незалежності.

Наталія Поліщук, вихователь ДНЗ № 16:

«Облітав журавель

100 морів, 100 земель.

Облітав, обходив,

Крила, ноги натрудив.

Ми спитали журавля:

- Де найкраща є земля?

Журавель відповідає:

- Краще рідної немає!

Тут ми створили річку Гнилоп’ять, журавлів — оберіг нашого міста і фортецю, від якої починалося наше місто».

Дітям подобається гратися у куточках. Тут вони спілкуються, відпочивають і мріють.

Карина Красовська, вихованка ДНЗ № 16: «У куточку є гніздо, є річка, є травичка, ще є будиночок...»

Вихователі не лише займаються із малятами художнім оформленням майданчиків. Вони влаштовують для них пізнавальні ігри та заочні подорожі. Один із маршрутів — Бердичів — Африка.

Валентина Шевчук, вихователь ДНЗ № 16: «Ми створили наш міні-куточок «Сафарі в Африці». Тут розмістили екзотичних черепах, на ліанах — різні мавпенята, папуги. У наших малюків є велика мрія: щоб мер міста допоміг створити для наших дітей зоопарк, де б жили екзотичні тварини».

Герої тематичних галявинок — зазвичай, із мультиків та казок. Деякі сюжети діти змінили. Вовка і Зайця із «Ну, постривай!» малята зробили друзями. Царівна-жаба та Дюймовочка потрапили до однієї казки.

Юна Поліщук, вихователь ДНЗ № 16: «Ми зробили ось цей куточок із метою, щоб дітей більше зацікавити казкою, щоб вони розгледіли казкових героїв, ми з дітками щоранку підходимо до цього куточка і дивимося на казкових героїв. Кожного разу ми будемо їх змінювати, щоб дітям було цікавіше. Будуть герої з народних та інших цікавих казок, які люблять наші діти».

Дошкільнята із вихователями в уяві мандрують своєю та іншими планетами. Космічні кораблі вони створюють власноруч із звичайних речей. Натхнення та творчість — обов’язкові на заняттях.

Наталія Сівко, вихователь ДНЗ № 16:

«Бердичівляни ми маленькі -

Фантазери й фантазерки.

Хочте — вірте, хочте — ні:

Сталось все це не у сні!

Для того, щоб дітей краще познайомити із іншими планетами, ми створили цікавий куточок. Трішки фантазії — і у нас все ожило. Миска перетворилася на чудовий місяцехід, який, наче таксі, може возити нас всією поверхнею Місяця. Щоб не втрачати зв’язок із нашим містом, у нас працює космічна тарілка!»

Кінцеві пункти пізнавальних мандрівок дошкільнят уявними світами — Земля, Україна та Бердичів. Дітям найбільше подобається куточок народознавства. Тут на заняттях вони вивчають національні традиції та звичаї.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0