Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичевом лунає: «Христос народився! Славімо Його!»

Time Додано: четвер, 08 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Сьогодні віряни православної та греко-католицької церков відзначають одну з найвеличніших подій Священної історії – свято Різдва Христового. За біблійними свідченнями, цього дня ангели небесні сповістили про те, що в убогих Віфлеємських яслах народився Спаситель миру Син Божий – Ісус Христос. Тисячі людей зустрічають одне одного привітаннями: «Христос народився! Славімо його!».

Бердичевом лунає: «Христос народився! Славімо Його!»

Різдво Христове – свято любові, і любов ця зобов’язує до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, нації, держави, Всесвіту, і закликає шанувати усі Божі творіння.

Святі отці говорять: люди повинні жити у світлі Христових заповідей і моралі та пройнятися духом великої різдвяної любові і радості.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “Сяйво цієї радості озаряє весь всесвіт, тому що з пришестям Христа на землю змінився весь світ, долгота днів розділилася - до і після Його пришестя. Сьогодні ми можемо розкрити свої серця - кожна людина, яка прагне відчути Різдвяну радість - і впустити туди Божественну любов, що нині переповнює усіх нас, які причетні до великої події - народження Богонемолвля Христа Спасителя.”

Церква вбачає у народженні Ісуса глибокий зміст: Син Божий з’явився на світ у Віфлеємі – місті хліба – бо сам є хлібом живим. З’явився на світ серед пастирів і овець, бо Сам є добрим пастирем великої отари. З’явився на світ в убогості, щоб кожний приходив до нього з довірою. З’явився на світ темної ночі, бо більшість людей перебувала у темряві, не знаючи правдивого Бога. З’явився на світ узимку, бо серця людські на той час були холодними, їм бракувало любові до Бога і ближнього свого. Спаситель зійшов на землю в образі дитини, щоб викликати довіру до себе. Він з’явився на світ приниженим, щоб дати зрозуміти, що не дорога розкоші та усіляких утіх, але дорога терпінь і відречення веде людей до неба. Ангели співали новонародженому величальні пісні, адже Він прийшов на землю, щоб прославити Бога, людям дати мир на землі, мир із самим собою, мир із ближніми, мир із Богом. Ісус дає свою ласку покірним, а протистоїть гордим. Чудесна зірка на небі символізує, що Бог посланий людям із небес.

Віряни традиційно зустрічають Різдво святковими службами, дзвоном та свічками. Вважається, що свічка, запалена у храмі на Різдво, стане символом добра та благополуччя. У день народження Ісуса слуги Божі бажають усім людям, щоб преображаючий дух світлого Різдва Христового запанував у їхніх серцях нині, повсякчас і на віки вічні.

Протоієрей Віталій, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору : “Хочу сердечно усіх привітати - православних братів і сестер, усіх людей доброї волі, усіх християн із цією великою подією. Зичу вам великих щедрих дарів - золота, лівану і смирни... Тож і ми, дорогі мої, принесемо золото усіх наших добрих думок, ліван наших добрих почуттів і смирення наше, яким ми окроплятимемо наші добрі почуття на честь великої події, яку ми молитовно святкуємо. Христос рождається! Славімо Його!”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0