Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!»

Time Додано: вівторок, 31 жовт. 2017, 15:37 ( 8 міс. назад )

Красі цієї юної леді, ніжному оксамиту її голосу салютували у бердичівському Центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Від невпевненої маленької дівчинки – до талановитої артистки, від першого візиту до закладу – і до бенефісу: за не такий вже й великий проміжок часу вона так багато встигла – Ангеліна Нечипорук…

Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!» Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!» Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!» Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!» Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!»

Це сьогодні на адресу Ангеліни лунає, мовляв, її творчість змушує слухачів думати, змушує відчувати, мовляв, її вистачає і на співи, і на танці, і на живопис, і на віршовані думки, а на самому старті… А на самому старті, розповідає головна героїня бенефісу, вона не надто задумувалася над тим, аби співати на сцені.

Хтозна, з якого моменту настав той лад… Можливо, від дня, коли Ангеліна вимушена була припинити співати через проблеми зі зв’язками. Саме тоді, каже, відчула, наскільки не вистачає їй сцени. Ті дні вже давно позаду, і нині юна артистка звично відчуває легке хвилювання перед виступом та згадує настанови педагогів: глядач не повинен бачити, що коїться у тебе на душі, з яким настроєм ти до нього вийшла – лише пісня має панувати всередині.

У закладі кажуть: ця пісня – про Ангеліну, і вірять у те, що світ таки зміцнить крила цієї дівчини, адже скільки сил у неї вкладено, скільки натхнення. Аби діамант ожив, заявляють педагоги, в нього треба вдихнути душу. І Ангеліна – їхній живий діамант.

Театр пісні «Краплинки», в якому виступає Ангеліна Нечипорук, то така спільнота, до якої без гарного настрою та усіляких цікавинок й потикатися годі, жартує Олена Вялова. Лише так можна викликати блиск у дитячих очах, а без блиску – куди ж?..

Одні кажуть, що «бенефіс» перекладається як «добре діяння», зауважують у центрі, інші – що як «певна вигода», у них бенефіс – це гарна справа, визнання, і вигода тут дуже проста, але вагома – аплодисменти та теплі слова.

Хіба ж це так важко – гарно заспівати? Так, аби всередині все осяялося радісним світлом, або навпаки – щоби не стримати сліз?.. У цьому і полягає справжній талант, заявляють фахівці від мистецтва – зробити так, аби не було сумнівів: все легко, невимушено, повітряно. Чи відчули у залі, що не так давно ця ще зовсім юна красуня перенесла операцію, і мало не кожен рух, мало не кожна нота давалися їй ну дуже непросто?.. Але, мабуть, така вже вона – любов до пісні.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0