Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!»

Time Додано: вівторок, 31 жовт. 2017, 15:37 ( 4 міс. назад )

Красі цієї юної леді, ніжному оксамиту її голосу салютували у бердичівському Центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Від невпевненої маленької дівчинки – до талановитої артистки, від першого візиту до закладу – і до бенефісу: за не такий вже й великий проміжок часу вона так багато встигла – Ангеліна Нечипорук…

Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!» Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!» Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!» Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!» Бенефіс Ангеліни Нечипорук: «Світе, дай сили моїм крилам!»

Це сьогодні на адресу Ангеліни лунає, мовляв, її творчість змушує слухачів думати, змушує відчувати, мовляв, її вистачає і на співи, і на танці, і на живопис, і на віршовані думки, а на самому старті… А на самому старті, розповідає головна героїня бенефісу, вона не надто задумувалася над тим, аби співати на сцені.

Хтозна, з якого моменту настав той лад… Можливо, від дня, коли Ангеліна вимушена була припинити співати через проблеми зі зв’язками. Саме тоді, каже, відчула, наскільки не вистачає їй сцени. Ті дні вже давно позаду, і нині юна артистка звично відчуває легке хвилювання перед виступом та згадує настанови педагогів: глядач не повинен бачити, що коїться у тебе на душі, з яким настроєм ти до нього вийшла – лише пісня має панувати всередині.

У закладі кажуть: ця пісня – про Ангеліну, і вірять у те, що світ таки зміцнить крила цієї дівчини, адже скільки сил у неї вкладено, скільки натхнення. Аби діамант ожив, заявляють педагоги, в нього треба вдихнути душу. І Ангеліна – їхній живий діамант.

Театр пісні «Краплинки», в якому виступає Ангеліна Нечипорук, то така спільнота, до якої без гарного настрою та усіляких цікавинок й потикатися годі, жартує Олена Вялова. Лише так можна викликати блиск у дитячих очах, а без блиску – куди ж?..

Одні кажуть, що «бенефіс» перекладається як «добре діяння», зауважують у центрі, інші – що як «певна вигода», у них бенефіс – це гарна справа, визнання, і вигода тут дуже проста, але вагома – аплодисменти та теплі слова.

Хіба ж це так важко – гарно заспівати? Так, аби всередині все осяялося радісним світлом, або навпаки – щоби не стримати сліз?.. У цьому і полягає справжній талант, заявляють фахівці від мистецтва – зробити так, аби не було сумнівів: все легко, невимушено, повітряно. Чи відчули у залі, що не так давно ця ще зовсім юна красуня перенесла операцію, і мало не кожен рух, мало не кожна нота давалися їй ну дуже непросто?.. Але, мабуть, така вже вона – любов до пісні.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0