Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Багаторічний керівник збірної команди Бердичева хоче відродити у місті змагання з пожежно-прикладного спорту

Time Додано: середа, 24 черв. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

За лічені секунди ці хлопці долають 30-метрову відстань та видираються драбиною на 2-й та 3-й поверхи будівлі. Для них ці доволі небезпечні підйоми — дрібниця, і про це знають в усій області. Протягом 16-ти років скласти конкуренцію збірній Бердичева на першості Житомирщини з пожежно-прикладного спорту могли хіба що суперники з обласного центру. Увесь цей час бердичівська збірна складалася виключно з учнів ЗОШ № 5 та очолювалася вчителем фізкультури Валентином Ганолем.

Багаторічний керівник збірної команди Бердичева хоче відродити у місті змагання з пожежно-прикладного спорту

Валентин Ганоль, вчитель фізкультури ЗОШ № 5: “С 93-го года я начал готовить сборную школьников города по пожарному многоборью. Этот вид спорта мне давно нравился, я называю его спортом для настоящих мужчин. За 17 лет участия в областных соревнованиях мы ни разу не возвращались домой без призовых мест. Таких мест мы имеем на сегодня ровно 60 — в личном и командном зачетах.”

Цього року на чемпіонаті у Житомирі вихованці Валентина Ганоля традиційно стали одними з кращих, виборовши 2-ге місце з двадцяти п’яти команд. Цьому, кажуть, сприяла копітка підготовка та захопленість цим видом спорту.

Сергій Вахтомін, член збірної міста з пожежно-прикладного спорту: “Пожежно-прикладним видом спорту я займаюся вже 4 роки. У ньому мене привабили швидкість, витримка... Приємно, що серед багатьох людей у місті у команду обрали саме мене.”

Айк Аветісян, член збірної міста з пожежно-прикладного спорту: “В 5-ю школу я перешёл со 2-й гимназии. Учитель физкультуры сразу предложил мне поучаствовать в областных соревнованиях. Начал ходить на тренировки, мне понравилось... На чемпионате среди 175 участников занял 4-е место.”

До того, що команда бердичівлян є постійним переможцем та призером першості області, здається, всі уже звикли. Нині Валентин Ганоль готовий віддати будь-кому роль монополіста у цьому виді спорту — із цією метою він хоче відродити у Бердичеві змагання з пожежно-прикладного спорту.

Валентин Ганоль, вчитель фізкультури ЗОШ № 5: “До 1997 года в Бердичеве проводилось первенство города среди школьников. Готовили к нему детей военруки. После того, как мы 5 лет подряд стали чемпионами этих игр, в городе решили, что на базе 5-й школы будет создана сборная города. Такая ситуация продолжалась до нынешнего времени. Я хочу возродить пожарно-прикладной спорт в Бердичеве. Хочу, чтобы доблестные военруки засучили рукава и занялись подготовкой ребят, ну а чемпион чтоб поехал в Житомир. Всем я желаю таких же успехов, какие пережил я.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0