Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Багатодітні родини отримали нові пільги

Time Додано: вівторок, 14 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Відділ молодіжної та сімейної політики Бердичівського виконкому почав виконувати доручення Президента України з приводу надання пільг багатодітним родинам. Раніше у таких сімей практично не було жодних пільг, розповідає начальник відділу Тамара Ковалик. У Бердичеві, каже вона, “багатодітників” налічується чимало.

Багатодітні родини отримали нові пільги

Тамара Ковалик, нач. відділу молодіжної та сімейної політики Бердичівського виконкому: «У нашому місті є 300 сімей, у яких виховується 915 дітей. Усі ці сім’ї з 1-го січня мають пільги. Управлінням праці та соціальної політики вони вже внесені до державного реєстру. Пільговики платять менше 50% за усі комунальні послуги, за житло. Проїзд залізничним, дорожнім та водним транспортом — безкоштовний. Також передбачено пільги на оздоровлення.»

Урочисто вручити посвідчення пільговика Тамара Ковалик завітала до родини Гутовських. Їх у сім’ї п’ятеро. Живуть без батька, чоловік Луїзи Гутовської помер, тож виховує дітей жінка сама. Дві старших доньки уже дорослі, розповідає Луїза Іванівна, а троє діток ще неповнолітні.

Тамара Ковалик, нач. відділу молодіжної та сімейної політики Бердичівського виконкому: «Посвідчення видаються лише дітям з шести до вісімнадцяти років. Всі люди, які звертаються до відділу молодіжної та сімейної політики, отримують перелік документів, що вони мають принести. Після цього вони пишуть заяву на міського голову, а через місяць за законом вони отримують ці посвідчення.»

Для того, аби отримати такі посвідчення, каже Тамара Ковалик, потрібно надати ксерокопію паспорту, довідку про склад сім’ї та 3 фотокартки розміром 3х4 усіх членів родини. І тоді багатодітним сім’ям нададуться відповідні пільги. А це, погоджується родина Гутовських, значно полегшує життя.

Луїза Гутовська, багатодітна матір: «Наша церква, усі віруючі люди моляться за нашу державу, за наших діячів і Президента, за наше місто й нашого мера. Слово Боже говорить, що всяка влада від Бога, Господь ставить владу. Якщо праведник при владі, то і людям краще жити. Ці пільги, що нам надала держава, це дуже суттєва допомога.»

Повний перелік пільг ще уточнюється та доповнюється, але вже згодом усе буде відомо, запевняє Тамара Ковалик. Та за посвідченнями “багатодітникам” приходити уже потрібно.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0